20 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sam’s Club ma ten okrągły składany stół, idealny na imprezy w bardzo niskiej cenie

Sam’s Club ma ten okrągły składany stół, idealny na imprezy w bardzo niskiej cenie

Wpisałem Styl życia On

Teraz, gdy Święta Bożego Narodzenia są bliżej niż kiedykolwiek, prawdopodobnie martwisz się, że nie masz wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić wszystkich gości.

Dlatego poniżej pokażemy Ci okrągły składany stół, który Sam’s Club ma w atrakcyjnej cenie i świetnie nadaje się do goszczenia całej rodziny i przyjaciół na świątecznych spotkaniach.

Składany stół, który Sam’s Club sprzedaje na aukcji, kosztuje ok

Ten składany okrągły stół Lifetime to doskonały wybór na imprezy towarzyskie, a ponadto nie zajmuje dużo miejsca.

Mierzący 1,5 metra, zapewnia wystarczająco dużo miejsca, aby równomiernie pomieścić gości.tworząc przyjazną atmosferę, a najlepsze jest to, że wszyscy będą mogli się dogadać bez konieczności krzyczenia na siebie z powodu odległości.

Ponieważ jest składany, nie musisz martwić się o miejsce podczas przechowywania, ponieważ możesz go postawić w rogu w ciągu kilku minut i bez komplikacji.

Te modułowe meble można dostosować do różnych sytuacji, aby służyć jako element wyrazisty na przyjęciach, w domu, a nawet podczas rodzinnych chwil na świeżym powietrzu w ogrodzie.

Jest odporny na plamy i bardzo łatwy w czyszczeniu, co czyni go doskonałym wyborem.

Jeszcze bardziej spodoba ci się jego cena. Zwykle można go kupić za trzy tysiące 374 peso, ale teraz można go kupić za skromną kwotę 2 tysięcy 699 peso.

READ  iPhone'a 15? NIE! Meksykanie będą kupować tanie telefony komórkowe – El Financiero