2 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Samochody za 20 000 pesos?  Oto, co wiemy o nowym ChangLi S1-Pro

Samochody za 20 000 pesos? Oto, co wiemy o nowym ChangLi S1-Pro

Nowy model samochodu szybko rozprzestrzenił się w Internecie ChangLi S1-Pro, Wyprodukowane przez markę Chang-Li. Oprócz tego, że jest samochodem elektrycznym i kompaktowym, ma cenę około 22 975 pesos.

zgodnie z opisem Ali Baba Jest to strona, na której można kupić samochód.Posiada zamkniętą kabinę i trzy siedzenia, oprócz tego, że jest automatyczny.

Co ważne, są one stworzone do krótkich dystansów, gdyż maksymalna prędkość jaką osiągają to około 50 km/h.

Przeczytaj także: TikTok: Dobra miłość? Kobieta robi furorę, bo dedykuje filmy swojemu chłopakowi

W youtube Użytkownik NewPoint zamieścił film pokazujący, że rzeczywiście jest to najtańszy samochód elektryczny na świecie i że w tym roku ma go sprowadzić do Meksyku; Jednak nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone.

Jednak samochód można kupić w Alibabie, trzeba tylko pamiętać, że koszt importu może wzrosnąć do ponad 40 tysięcy pesos.

Zgodnie z informacją z artykułu zamieszczonego na stronie internetowej handel i cła, Orientacyjny koszt sprowadzenia samochodu waha się od 30% do 60% wartości samochodu.

Dodatkowo musi być zgodny z rozporządzeniem samochodowym obowiązującym do 2024 roku. W tekście o tym informują koszty i podatki Opłatami za import samochodów są:

Taryfy (w zależności od wartości twojego samochodu)

Opłaty do uiszczenia w urzędzie celnym: DTA (Customs Processing Fee), wstępna weryfikacja i wszelkie inne opłaty do uiszczenia.

VAT (zależy od wartości Twojego samochodu).

Zezwolenie na wjazd pojazdu do Meksyku (poniżej 2000 USD).

Certyfikacja i umieszczenie w biurze stanowym lub burmistrza (2000-4000 pesos).

Ze względu na te koszty ważne jest, aby sprawdzić, czy import samochodów jest dla Ciebie odpowiedni.

Przeczytaj także:

Zajmują mało miejsca

Jedną z zalet tego typu samochodów jest to, że ich konstrukcja pozwala na zaparkowanie ich niemal w każdym miejscu, a tym samym mieszczą się w małych przestrzeniach, takich jak garaże czy miejsca postojowe.

READ  El precio del dólar hoy, 8 de enero, el tipo de cambio

Najniższy koszt na rynku

Ten punkt jest ważny, ponieważ samochody kompaktowe są najbardziej przystępne cenowo, ponieważ mają niskie koszty produkcji.

Niższy koszt utrzymania

Ze względu na rodzaj silnika, w który wyposażone są tego typu samochody, koszty utrzymania są niższe niż w przypadku większego samochodu.

To samochody miejskie

Odnosi się to do faktu, że są to samochody stworzone do miasta, są bardzo praktyczne w prowadzeniu. Jest również idealny dla osób, które zaczynają prowadzić samochód.

Zapisz się tutaj Aby otrzymywać nasze biuletyny z codziennymi wiadomościami, opiniami i wieloma innymi opcjami bezpośrednio na swój adres e-mail.

Tak