5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Salma Hayek dedykuje swoją gwiazdę w Hollywood Walk of Fame swoim zwolennikom

Salma Hayek W ten piątek ujawniła swoją gwiazdę w Hollywoodzka Aleja Sławy zatrudnienie Anioły Ten hołd jest skierowany do zwolenników, którzy wokół kontraktyDali muwartośćRealizować swoje marzenia i sukcesy w kinie amerykańskim.

ten Meksykańska, jednej z najważniejszych latynoskich osobowości w Hollywood, towarzyszył w wydarzeniu aktor Adam Sandler, z którym współpracowała w komediach „Dorośli” (2010) i „Dorośli 2” (2013); dyrektor Chloe Chow, który współpracował z nim w ostatnim filmie Marvela”wieczność(2021) oraz burmistrz Los Angeles, Eric GarsteJest bliskim przyjacielem aktorki.

Gwiazda Hayeka znajduje się w pobliżu Teatru Chińskiego, symbolicznego kina na Hollywood Boulevard, a na ceremonię przyszło wielu fanów latynoskiej aktorki.

Ubrana w elegancką czarną sukienkę z rozkloszowaną spódnicą, z wysokim dekoltem i srebrnym obszyciem u góry, Hayek powiedziała, że ​​był to dla niej bardzo szczęśliwy dzień, ale także „uzdrowienie” z „przerażającego” epizodu z jej przeszłości.

Aktorka wyjaśniła, że ​​ona i dwóch jej przyjaciół zostało napadniętych na Hollywood Boulevard około dwa lata po przybyciu do Stanów Zjednoczonych, kiedy mężczyzna zaatakował ich nożem.

Biegli najlepiej jak potrafili i nikt im nie pomagał, dopóki dwóm osobom nie udało się ograniczyć napastnika.

Salma Hayek pozuje przed swoją nową gwiazdą w Hollywood Walk of Fame w Los Angeles, USA, 19 listopada 2021 r. Zdjęcie: EFE/Phillip Kim

Dlaczego opowiadam ci tę historię? Bo za każdym razem, gdy myślę o Hollywood Boulevard, to właśnie pamiętam. Prawda jest taka, że ​​tamtej nocy, kiedy wróciłem do domu, powiedziałem sobie: „Co ja tu robię? Nikt nie chce, żebym tu był. Dzisiaj prawie mnie zabili”.

„Pamiętam, jak tylko poszedłem do kina i ktoś uderzył mnie w oparcie krzesła i powiedział: „Meksyku, nie siadaj przede mną. Wracaj do domu. Pamiętam, jak znowu stałem w kolejce w stołówce a ktoś złapał mnie za ramię, wyciągnął z szeregu i powiedział: „Nie ustawię się za meksykańską kobietą”.

Hayek zauważył również, że studia sądziły, że nie będzie miał miejsca w Stanach Zjednoczonych, więc zasugerował, aby wrócił do Meksyku, aby robić opery mydlane.

READ  Game Keys 2, aktorzy i postacie: kto jest w drugim sezonie | Sława

– Ale zostałem tutaj – powiedział.

„Chcę powiedzieć wszystkim, którzy tu są, drodzy fani, że to wy daliście mi odwagę, by tu zostać. Chociaż nie znali mnie w studiach w Hollywood, wszyscy Latynosi w Stanach wiedzieli, kim jestem, zrozumieli, że przyjechałem z takimi marzeniami jak oni. Ci kibice są ze mną od 37 lat. W trudnych czasach dodawali mi odwagi – powiedział.

Z drugiej strony aktorka zauważyła, że ​​wszyscy ludzie są stworzeni z „gwiezdnego pyłu”.

„Więc kiedy wszyscy widzicie tutaj moją gwiazdę, chcę, abyście wiedzieli, że skoro wszyscy jesteście w moim sercu, część naszego gwiezdnego pyłu jest tutaj na tej stronie. Jesteś również częścią tej gwiazdy.”

Gwiazda Hollywood Salma Hayek 3
Salma Hayek pozuje przed swoją nową gwiazdą w Hollywood Walk of Fame w Los Angeles, USA, 19 listopada 2021 r. Zdjęcie: EFE/Phillip Kim

Pozdrowienia dla Salmy Hayek od znajomych

kandydat do Oskar Najlepsza aktorka za „Frida(2002), aw przyszłym tygodniu pokaże film „House of Gucci” w reżyserii Ridleya Scotta, który został pochwalony przez swoich przyjaciół na dzisiejszej imprezie.

a) tak, Adam Sandler potwierdziłem to Hayek Jest „jedną z najlepszych aktorek naszego pokolenia”, a przede wszystkim chwaliła przyjaźń, jaką łączy ich wspólna praca.

Dość dziwną mową i czasem dysonansowym humorem, sandler Przepraszam za to, że nie był tak elegancki jak Hayek, ponieważ wziął udział w przyjęciu w bardzo swobodnym stylu.

Pod koniec przemówienia aktor spoważniał i powiedział, że Hayek był „niesamowitą osobą z nogami na ziemi”.

dla tej części, Chloe Chow Hayek porównała swoją postać z filmu „Wieczny” Ajak, która jest „przywódczynią, matką i uzdrowicielką”.

Salma to postać o niesamowitym talencie, głębi i czułości. Jest kobietą na tyle odważną, by otworzyć własną drogę” – bronił podwójnej zdobywcy Oscara za „Nomadland” (2020).

Na koniec burmistrz Los Angeles Eric Garcetti złożył hołd meksykańskiej kobiecie po hiszpańsku.

Salma Malak w Los Angeles. To reprezentacja naszych marzeń, naszych historii i naszej nadziei – podkreślił.

READ  Horoskop tygodniowy na dziś: Prognozy dotyczące pracy, pieniędzy, miłości i zdrowia na ten tydzień według Twojego horoskopu od 17 do 24 października 2021 r. | Meksyk | Meksyk | Meksyk

David Villafranca