16 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sabrina Sabrok: Jak wyglądała dzisiaj przed 50 operacjami, które prawie zniszczyły jej kręgosłup?

Po pojawieniu się jako modelka Sabrina Twoją cierpliwość Wszyscy zaniemówili, kiedy wszedł w świat kina dla dorosłych. W ten sam sposób przez lata była bardzo zaskoczona po przejściu kilku operacji plastycznych, które całkowicie odmieniły jej młodzieńczy wygląd.

Argentynka oświadczyła przed mediami, że przeszła ponad 50 takich operacji, aby osiągnąć pożądany wizerunek; Jednak dzisiaj sytuacja przybierze drastyczny obrót, ponieważ lekarze ostrzegają go, że niektóre implanty należy natychmiast usunąć ze względów zdrowotnych.

Sabrina Twoją cierpliwośćktóra zdobyła nawet Księgę Rekordów Guinnessa za rozmiar swojego biustu Teraz musi się z nimi pożegnać, ponieważ ciężar, który cały czas musi dźwigać, odbija się na jego kręgosłupie. Chociaż nie powiedziała kiedy, w tym roku wróci na salę operacyjną, aby przywrócić jej pierwotny kształt, co spowodowało, że się wycofała.

„Jestem bardzo smutny, nie sądzę, że mogę się z tym pogodzić, wielu lekarzy już mi powiedziało i powiedzieli, że muszę je zdjąć, jeśli nie mogę pozostać na wózku inwalidzkim, muszę to zrobić JAK NAJSZYBCIEJ, ze względu na mój ciężar, zrobili zdjęcia prześwietleniami, ultradźwiękami, rezonansem magnetycznym i kręgosłup był prawie uszkodzony.”

Sabrina Sappruc Potwierdziła, że ​​na wszystkie operacje, z których wystawał popiersie, przeznaczyła dużą sumę pieniędzy, ale teraz, z ostrzeżeniem lekarzy, będzie musiała wrócić do tego, co było wcześniej, przez co była tak zasmucona, że ​​musiała brać leczenie, aby sobie z tym poradzić.

W ten sam sposób ujawnił, że nie zamierza już więcej implantów i pozostać takim samym („z bardzo małą klatką piersiową”). W tym przypadku i aby to osiągnąć, lekarze będą musieli usunąć skórę w celu udanej i estetycznej odbudowy. Ostrzegł oczywiście, że pozostanie to samo, ale bez zbytniego bankructwa.

„To bardzo drastyczna zmiana, prawda jest taka, że ​​wyjdę na ulicę, będzie mocna, leczę się”

READ  Zaangażowanie księcia Harry'ego w przyszłość Archiego i Lilibeth

poprzez swoje sieci społecznościowe, Sabrina Twoją cierpliwość Nigdy nie miała problemu z pokazywaniem swojej sylwetki, gdy miała 17 lub 20 lat, ponieważ jej twarz wygląda zupełnie inaczej niż teraz.

Sabrina Sabrok nigdy nie miała problemu z pokazaniem się taką, jaką była przed operacjami (Zdjęcie: Instagram @sabrinasabrokreal)

Czytaj:

Gustavo Adolfo Infante Alfredo Adami zaprzecza zarzutom napaści na niego na tle seksualnym

Świat jest bardzo bliski końca, a naukowcy ostrzegają, że to może być koniec | wideo

Nyurka atakuje Cynthię Kletbaugh; Zaleca próbowanie związania się z kobietą | wideo