29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Są w konkursie Miss Francji, a nie w konkursie na Instagramie”: uczestnicy konkursu są krytykowani za nadmiernie obrobione zdjęcia

Wysłano:

23 listopada 2021 20:10 GMT

Po opublikowaniu oficjalnych zdjęć z konkursu wielu internautów zauważyło, że nadmierne retuszowanie postów na portalach społecznościowych niektórych uczestników sprawia, że ​​wyglądają zupełnie inaczej na nieedytowanych zdjęciach z konkursu piękności.

Kobiety, które na początku grudnia powalczą o tytuł Miss Francji 2022, zostały mocno skrytykowane przez Optymalizuj i filtruj nadużycia Na jej zdjęciach w mediach społecznościowych po konkursie piękności Publikować Oficjalne zdjęcia każdego z 29 pretendentów do korony.

Po opublikowaniu oficjalnych zdjęć z konkursu wielu internautów zauważyło, że nadmiar retuszu w postach na portalach społecznościowych niektórych uczestników sprawia, że ​​na nieedytowanych zdjęciach z konkursu wyglądają zupełnie inaczej. „Przeżyj Photoshopa. „Niektóre z nich są zupełnie nie do poznania” – napisała jedna z użytkowniczek, panna Korsyka Emma Rinucci.

Ale niektórzy wystąpili w obronie filtra i wskazali, że należy wziąć pod uwagę oświetlenie i kąt obrazu. „Chłopaki, wierzcie mi, ona nie dotyka żadnego ze swoich zdjęć. Również Musisz wziąć pod uwagę kąt i oświetlenie To bardzo się zmienia [cómo se ve la persona en la foto]- skomentował internauta.

Inni użytkownicy krytykowali ambitną Miss France za zniekształcanie postrzegania piękna wśród młodych ludzi. „Świetnie wygląda na oficjalnym zdjęciu. Ale co robią na Instagramie Nie jest dobre dla młodych ludzi, którzy łatwo ulegają wpływomJeden z internautów napisał na obraz panny AlzacjiI Cecila Wolfruma.

Wśród krytyki Sylvie Tellier, Miss Francji 2002, która jest obecnie dyrektorką krajową konkursu, mówiła o zaakceptowaniu idei, że zdjęcia w sieciach społecznościowych są zwykle redagowane, ale ostrzegła kandydatów, aby nie nadużywali ich. „Wszyscy robią sobie selfie, kochają się nawzajem, ale mówię też dziewczynom, żeby uważały. […] Doskonałość może być nudna„, zawieszony Narrator.

READ  Zniesie ograniczenia w podróżowaniu nałożone przez Unię Europejską na odwiedzających

Przypomniał też słowa obecnej koronatorki Amandine Petty skierowane do kandydatów: „Powiedziała im: Dziewczyny uważajcie, Są w konkursie Miss Francji, a nie w konkursie Miss Instagram! Nadmiernie edytując, ryzykują rozczarowujące reakcje, gdy rozpoczynają swoją przygodę z Miss France.