22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Są to nowe wyniki, które wskazują, czy Meksykanin ma dobrą, czy złą historię kredytową

Są to nowe wyniki, które wskazują, czy Meksykanin ma dobrą, czy złą historię kredytową

Biuro kredytowe To narzędzie Co pozwala nam poznać historię kredytową danej osoby i dokonane przez nią operacje. Oprócz specjalnych raportów, z którymi może zapoznać się każdy użytkownik, dostępnych jest również więcej informacji: ocena zachowania kredytowego, tzw Mój wynikKtóry Ostatnio zaktualizowane Żeby było jaśniej i precyzyjniej.

To narzędzie działa poprzez podanie jednej liczby, która może zmieniać się z miesiąca na miesiąc Odzwierciedla procedury kredytowe Zapisane w naszej historii. Dzięki tym informacjom można to zobaczyć Możliwość spóźnienia się danej osoby ze spłatą pożyczkiKtóry służy jako wskaźnik ryzyka dla firm udzielających kredytów.

Zmiany w systemie

Według Wolfganga Ehrhardta, Krajowego Rzecznika Biura Kredytowego oraz Stowarzyszenia Biur Kredytowych Ameryki Łacińskiej i Karaibów (ALACRED), narzędzie scoringowe zostało ponownie skalibrowane, dzięki czemu jest dokładniejsze, co również pokazuje Nowe zakresy wyników Aby jasno informować użytkowników.


W poprzedniej wersji Mi Score wynik był wyświetlany na prędkościomierzu, gdzie Najniższa pozycja wyniosła 400 punktówktóry wskazał „niesatysfakcjonujące„, a maksymalna liczba punktów wyniosła 850 (doskonała), przy czym igła podnosiła się lub opadała w zależności od wartości, używając kolorów czerwonego, pomarańczowego, żółtego i zielonego, skojarzonych z pokazaną liczbą.

Poprzednia wersja Neqaty

W nowej wersji oceny są jednak podzielone także według koloru Są teraz oddzielone nowymi domenami:

  • Czerwony (najniższy): 413 do 586 punktów
  • Pomarańczowy (normalny): 587 do 667 punktów
  • Żółty (dobry): 668 do 700 punktów
  • Zielony (bardzo dobry): 701 do 751 punktów
Tak wygląda teraz wynik

Zrozumienie ocen

Logika stojąca za Mi Score polega na tym, że pozwala wizualizować jakość kredytową danej osoby, Co zwiększa atrakcyjność oferowania Państwu produktów kredytowych Że użytkownik jest w stanie zapłacić zgodnie ze swoimi danymi.

READ  Dzięki taniemu komponentowi usuń kurz z samochodu w rekordowym czasie

Samo biuro informacji kredytowej Ucieleśnia toKorzystanie z poprzedniej wersji Mi Score, Podczas ubiegania się o kartę kredytową. Jeśli użytkownik zdobędzie 400 punktów, banki prawdopodobnie ocenią go jako „niezadowalający”, a jego wniosek zostanie odrzucony. Mając 450 punktów, uzyskanie karty wydziału staje się dla klienta bardziej realne.

Osiąga zakres od 500 do 550 punktów, a użytkownik może uzyskać dostęp do niektórych kart, Ale przy niskich kwotach kredytuOznacza to, że nie pozwala na popadnięcie w duże długi. Jeśli Twój wynik mieści się w przedziale od 550 do 600, możesz otrzymać karty o niskich wymaganiach, ale o wysokim oprocentowaniu, jeśli nie zapłacisz w terminie.

Od 650 do 700 punktów dla użytkownika Kandydat do stałej karty emerytalnej„, na przykład osoby z niskim kredytem, ​​podczas gdy 700–750 staje się „silnym kandydatem”. Do kart złotych lub platynowychuważana za osobę o „zdrowej sytuacji finansowej”.

Po przekroczeniu 750 punktów użytkownik staje się kandydatem.”Którego szukają wszystkie banki„, Dobry Posiada gwarancje wypłacalności i terminowości płatności Długu.

Jak zdobyć moje punkty

W przeciwieństwie do prywatnego raportu kredytowego, który jest bezpłatną procedurą, o której mamy tutorial Podstawy ChatakiZdobądź „Moje punkty” Wymaga zapłaty 58 pesos.

Płatność ta dokonywana jest w sposób podobny do prywatnego raportu kredytowego. Różnica polega na tym, że na dole strony oprócz zezwolenia i zaakceptowania zapytania, Należy zauważyć, że uwzględniono znaki interpunkcyjne Pobierane są opłaty za usługę.

Należy wspomnieć, że Mi Score, podobnie jak biuro informacji kredytowej, Może być lepiej Wykonaj czynności takie jak Spłacaj pożyczki terminowonie zwlekaj, nadrób zaległości jak najszybciej, zachowaj kontrolę nad wysokością zadłużenia w pożyczkach, przemyśl zdolność zadłużenia i korzystaj z kredytu odpowiedzialnie.

READ  Czy aplikacji Temu „Kupuj jak milioner” można zaufać?