2 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Rzucanie ręcznikiem nie należy do mojego słownictwa”.

„Rzucanie ręcznikiem nie należy do mojego słownictwa”.

Mimo przegranej 2:4 z PueblaI Most na rzece RaphaelDał do zrozumienia, że ​​nie rozważa możliwości odejścia z kierownictwa artystycznego kuguary Pomimo tego, że przegrał pięć razy, trzy zwycięstwa i dwa remisy.

„Odpowiedzialność spoczywa na wszystkich. Szef sztabu szkoleniowego jest twój, ale wszyscy bierzemy odpowiedzialność i nie przestajemy pracować w żadnym momencie.

„Ten wariant (pozostawienie odpowiedzialności) w mojej głowie pasuje tylko wtedy, gdy przestaje ufać piłkarzom, tak naprawdę tobie i sztabowi szkoleniowemu, ale jestem poza zasięgiem. Poddaj się albo Rzuć ręcznikiem to słowa, których nie ma w moim słowniku„, Powiedział Most Na co wyjaśnił, że przynajmniej pod koniec meczu nie rozmawiał z żadnym członkiem zarządu Auriazul: „Nie miałem okazji z nikim rozmawiać, a teraz krytykujemy siebie za to, co musimy krytykować dla siebie wśród piłkarzy i sztabu szkoleniowego”.

Odnośnie tego, że na koniec pojedynku przed marginesFani domagali się jego usunięcia. most rzeczny przechodzić:

„Nie prosiłbym fanów o nic, inaczej podziękowałbym im i podziękowałbym im za to, że poprosili o to od nas. Ten zespół prosi o to i jest to bolesna porażka, a my zostaliśmy w tyle, ale w tym charytatywny system rywalizacji, którego ja nie podzielam, żyjemy i wracamy”.

Pumy przegrały z Puebla z CU

„Musimy mieć produktywną drugą połowę pod względem punktów, aby zgodzić się na miejsce w pierwszej ósemce, a fani mają prawo do demonstracji. Płacą za bilety i mogą narzekać, do nas należy działanie” – powiedział.

MOŻE CIĘ TEŻ ZAINTERESOWAĆ: LIGA MX: PUMY PRZEGRAŁY U NAS Z PUEBLA I KONTYNUUJĄ SŁABY RUN

READ  Ujawnienie zdjęć graczy w więzieniu