25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rząd brazylijski starał się deportować argentyńskich piłkarzy reprezentacji narodowej

Meksyk /

Kilka godzin spotkania między Wybierz Brazylię I Argentyna w eliminacjach do Mistrzostw Świata KONMEBOL, Ten Narodowa Agencja Nadzoru Zdrowia (nieskończoność), oświadczenie wzywające władze”. aby zapobiec do czterech argentyńskich elementów, które nazwali de la Premier League.

nieskończoność szukałem czego Sporty Dla graczy, którzy zdali Anglia Jak się miewają przez ostatnie 14 dni? Emiliano MartinezI Emiliano BuendiaI Młody Lo Celso I Chrześcijanin Romero, mimo że CONMEBOL potwierdził, że bańka NHS umożliwia im grę.

Informacje o czym? czterech graczy Argentyńczycy Brazylia złamać standardy zdrowotne do kraju przy podawaniu nieprawdziwych informacji w oficjalnej formie” – czytamy w tekście, odnosząc się do faktu, że czterej gracze, którzyZawodnik Premier League Oświadczył: „Nie przeszedł żadnego z tych cztery kraje (Wielka Brytania, RPA, Irlandia Północna i Indie) z ograniczeniami w ciągu ostatnich 14 dni.”

według obecne ograniczeniaZagraniczni podróżni, którzy przejechali przez którykolwiek z wymienionych krajów Muharram Wejść Brazylia, więc zrozumiałe jest, że złamali prawo federalne i powinni być Są deportowani.

nieskończoność Nawiązała również kontakty z Policja Federalna, którzy zaczęli pojawiać się w fokus hotelu Argentyna A lokalne władze ds. Zdrowia zaleciły „określenie natychmiastowej kwarantanny graczy zarażonych wirusem”. Nie mogą się dzielić w jakiejkolwiek działalności i należy im uniemożliwić przebywanie na terytorium Brazylii”.

Pozycja w reprezentacji Argentyny

Zespół Albiceleste powiedział, że nie ma żadnych informacji na ten temat dyskwalifikacja Wśród czterech graczy rywalizujących w Anglii i obu dziadek Jak? KonmboPotwierdza, że ​​mecz odbędzie się w Wybór Argentyny Wierzymy, że jeśli brazylijscy piłkarze prowadzący Pojechałem na play-offy, temat z nieskończoność Według TyC Sports tak się nie stanie.

naprawiony temat

W końcu problem został rozwiązany i czterej gracze mogli wyjechać autobusem z Wybór Dla mnie Arena São Paulo Po tym, jak dostali Wyjątek do gry.

READ  Hiszpańska Federacja Piłki Nożnej wzywa do pilnego zgromadzenia w sprawie pocałunku Rubialesa z Jenny Hermoso – Fox Sports