28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rywal reprezentacji Argentyny ma zerwane więzadło

Losowanie Mistrzostw Świata w Katarze 2022 dobiegło końca Piłka nożna trzymała większość świata w napięciu, a jeśli nie większość, pozostawiano ograniczone obszary. Argentyna, Polska, Meksyk, zmierzą się z Arabią Saudyjską. Więcej wiadomości dotyczy dokładnie jednego z konkurentów: Reprezentant Polski Jacques Moder ma zerwane więzadło. Dotarcie do Pucharu Świata jest trudne.

Do zobaczenia

Moder, 22-letni pomocnik Brighton i kluczowy zawodnik dla PolskiW sobotę doznał kontuzji, kiedy jego drużyna wygrała Norwich dla Premier League (zakończyła 0:0). Alexis McAlister wszedł do zespołu jako starter, a Jacques wszedł do 38 'ST, sześć minut później opuścił boisko z poważną kontuzją prawego kolana.

Jack Moder i poważna kontuzja.

Jack Moder i poważna kontuzja.

W tę niedzielę klub Brighton poinformował o zakresie kontuzji: „Zerwał więzadło krzyżowe przednie, które będzie nim rządzić przez dłuższy czas”. Być, Odzyskiwanie przez co najmniej sześć miesięcy. Do rozpoczęcia Mistrzostw Świata pozostało tylko siedem meczów (21 listopada).

Polska 22.11 vs. Meksyk, następnie 26 listopada gra przeciwko Arabii Saudyjskiej i kończy fazę grupową Z Argentyną, 30.11 na stadionie 974, z kontenerami.

Jack Moder i poważna kontuzja.

Jack Moder i poważna kontuzja.

– To był druzgocący cios dla Jacobsa. Poczynił dla nas w tym sezonie ogromne postępy; jego zwycięstwo nad Szwecją odegrało kluczową rolę w awansie Polski do mistrzostw świata – powiedział trener Brighton, Graham Potter. Tak, Moder rozpoczął oba mecze na europejskich play-offach 2022, w których Polacy widzieli w Katarze.

Katar 2022 grupy.

Katar 2022 grupy.

Do zobaczenia

Sposób "Idealny" Z Argentyny: półfinał z Brazylią i finał z Anglią

„Każdy chce wiedzieć, jak długo będzie poza grą i mogę się tylko domyślać, że czeka go znaczny okres rehabilitacji. Oczywiście będzie miał pełne wsparcie klubu, gdy wyzdrowieje” – podsumował.

Jack Moder i poważna kontuzja.

Jack Moder i poważna kontuzja.

Do zobaczenia

Niespodzianka: badanie ujawnia szanse każdej drużyny w grupie C.