28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rynek transferowy | Żądania Erlinga Haalanda

Z 11 golami i 4 asystami w 8 meczach w tym sezonie, Erling Haaland już dawno przestał obiecywać wielki potencjał, by stać się rzeczywistością, jednym z najlepszych graczy na świecie. W rzeczywistości Norweg otrzymał swoją pierwszą nominację do nagrody Złota piłka, prestiżowa nagroda przyznawana przez Francja Piłka nożna.

Obserwuj po tej reklamie

Borussia Dortmund wie, że nie mają z tym wiele wspólnego: urodzony w Leeds napastnik podejmuje większe przygody i nie będą w stanie dłużej go zatrzymać. Nawet Joachim Watzke, dyrektor naczelny niemieckiego klubu, zrezygnował już z Haaland: „Trudno będzie utrzymać Haalanda. Zrobimy co w naszej mocy. Oczywiście znajdziemy dziewiątkę na jego poziomie”..

Zwycięski Lider Projektu

I to jest to, że North International, zawsze reprezentowany przez kontrowersyjnego Mino Raiolę, chce wziąć udział w sportowym projekcie, aby go poprowadzić, a nie być drugim mieczem, gdy on się rozwija. Znacznik. Kolejnym faktem, który utrudnia badania zespołowi, są dodatkowe prowizje, które trzeba zapłacić za transfer, czy to agentowi, czy ojcu.

Do tego należy dodać żądania ekonomiczne znanego Haaland górny mundal I nie chcesz ładować mniej. Wśród zespołów najbardziej zainteresowanych młodym napastnikiem są Manchester City i Paris Saint-Germain, dwie drużyny, które mogą zrzucić pieniądze na zawodnika, menedżera i ojca. Na to wskazywano w ostatnich dniach Gazzetta dello sport, piłkarz poprosi o plik w pobliżu 50 milionów euro rocznie, co dla większości klubów jest liczbą wygórowaną.

Ze swojej strony Real Madryt nadal priorytetowo traktuje podpisanie Kyliana Mbappe, którego kontrakt z Paris Saint-Germain wygaśnie w przyszłym roku. Jednak Mino Raiola zna tajniki białego klubu i jasno określił pozycję trzynastokrotnego mistrza Europy w stosunku do tego, kogo reprezentuje.