2 października, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rynek 2023 |  Cruz Azul nie zadowala się Ameryką… Rozgląda się też za transferami w Europie

Rynek 2023 | Cruz Azul nie zadowala się Ameryką… Rozgląda się też za transferami w Europie

rynek

Cement Group ma zdecydowany pomysł na stworzenie najbardziej konkurencyjnego zespołu na Aperturę 2023.

© Rafael VadilloCement Group ma zdecydowany pomysł na stworzenie najbardziej konkurencyjnego zespołu na Aperturę 2023.

Niebieski krzyż Zaczęło się od całego rynku transferowego. Po usunięciu kilku zawodników z zespołu, w którym grał koniec 2023 r, Cementowcy skupiają się teraz na separacji rozładunku. Dzisiaj Carlos Salcedo został doceniony, ale spodziewane są kolejne ruchy.

Riccardo Ferrettiego Jest głównym zwolennikiem restrukturyzacji, której oczekiwano w wielu ligach. Aby sprostać wymaganiom brazylijskiego trenera, Guidance nie tylko analizuje rynek krajowy i amerykański… myśli także o graczach z Europy.

Poinformował o tym dziennikarz Adrián Esparza Oteo, który potwierdził na swoich portalach społecznościowych, że Cruz Azul również analizuje rynek starego kontynentu. Mówi się, że Pedro Aquino jest opcją wzmocnienia przeciętnych, ale najpierw musi zdecydować o swoim wyjeździe z Ameryką. Opcje z Europy i Ameryki Południowej zostały przeanalizowane pod kątem innych sytuacji.napisał rozmówca.

Informacje o Adrianie Esparza

I to jest dodatek do Pedro Aquinopiłkarz, który mieszka w Club América i miał właśnie podpisać kontrakt na odejścieCruz Azul chce też pozyskać napastnika, który zagwarantowałby bramki stracone po odejściu Santiago Jimeneza z zespołu.

Dwie umowy w tym tygodniu

Według informacji reportera TUDN, Alana Lary, Zarząd Błękitnego Nieba spodziewa się zamknięcia jeszcze dwóch wzmocnień w tym tygodniu. Nie znając nazwisk graczy, których szuka La Maquina, okazuje się, że jest on zarówno napastnikiem, jak i defensywnym pomocnikiem.

Podobała Ci się nasza notka? Czy miałeś odwagę? Podnieś głos i wyraź siebie! Teraz Vamos Azul umożliwia interakcję z naszymi treściami. Za pośrednictwem Viafora możesz nam powiedzieć, czego chcesz, za pośrednictwem Google, Facebooka lub poczty e-mail. Kompletne, wyselekcjonowane doświadczenie dostosowane do Twoich zainteresowań. Spróbuj!