18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rybus został usunięty z reprezentacji Polski za grę w Rosji

Rybus został usunięty z reprezentacji Polski za grę w Rosji

Meksyk /

Międzynarodowy obrońca polski Maciej RybusKrytykowany za decyzję o pozostaniu w mistrzostwach Rosji pomimo inwazji UkrainaTo było Usunięto z drużyny narodowej I odpowiednie ustalenia Mistrzostwa Świata 2022 w KatarzePolski Związek Piłki Nożnej (PZPN) ogłosił w poniedziałek.

Maciej Rybus, 32 lataPodpisano z Moskwa Spartak Po pięciu latach noszenia moskiewskiej koszulki lokomotywy.

Trener reprezentacji Cheslav Miknevich powiedział: „Ze względu na swoją sytuację klubową, Nie zaprosi go na wzbogacenie egzaminu we wrześniu I nie wezmą tego pod uwagę przy tworzeniu listy na mundial Katar– poinformował PZPN w krótkim oświadczeniu.

Maciej Rybus, z 66 czapkamiJeden z najbardziej doświadczonych obrońców Polski.

Następnie Wojskowa okupacja Ukrainy przez armię rosyjską24 lutego odmówił gry w marcu w półfinale eliminacji z Polską. Mistrzostwa Świata przeciwko Rosji. Międzynarodowe wydarzenia piłkarskie Rosja została później zawieszona We wszystkich zawodach międzynarodowych.

Dołącza do Polski w grupie C mundialu Argentyna, Arabia Saudyjska i Meksyk.

READ  Polscy prawodawcy popierają plany zniesienia niemal całkowitego zakazu aborcji, który może wywołać konflikt polityczny