19 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

RTG vs. Red Sox – raport z gry – 11 października 2021 r.

BOSTON (AFP) – Enrique Hernandez Swoje drugie z rzędu zwycięstwo w Boston Red Sox zapewnił dzięki odpadnięciu, prowadząc zawodnika Danny Santana Po trafieniu w locie w dziewiątym inningu wysłał Boston do mistrzostw MLS z wygraną 6-5 nad Tampa Bay Rays w poniedziałek.

Po wygraniu trzeciego meczu z serii Divisional w niedzielę z dwuetapowym Homerem z Christian Vasquez Aby zakończyć grę w trzynastym inningu, Boston zdominował Game 4, wygrywając kolejne mecze z eliminacją posezonową po raz pierwszy od gier 4 i 5 w Championship Series 2004. Oba były dzięki uprzejmości Dominikanów. David Ortiz kontra New York Yankees.

Rafał Devers Zderzył się z trzema biegami w domu uciekając przed debiutantem Shane McClanahan Rozpoczęcie piątej rundy trzeciej gry, w której Boston ma przewagę 5-0. Tampa Bay walczyła o odzyskanie sił i zremisowała na ósmym miejscu.

Red Sox, który dostał się do play-offów jako dzika karta, czeka na zwycięzcę pojedynku tag team między Houston Astros i Chicago White Sox. Houston prowadzi serię 2-1 prowadzącą do czwartego meczu w Chicago we wtorek, po tym, jak została przełożona w poniedziałek z powodu prognozy deszczu.

„Od pierwszego dnia wierzyłeś w tę grupę” – powiedział trener Alex Cora swoim zawodnikom przed rozpoczęciem obchodów szampana.

Powiedział, że to ich przekonanie doprowadziło ich do tego punktu.

„Zawsze mówiliśmy, że mamy dobrą drużynę baseballową z pewnymi lukami i nadal mamy pewne luki, ale ostatecznie, bez względu na to, jak źle bywa, nadal tu jesteśmy. taniec – powiedziała Cora.

Boston poprawił się do rekordowych 15-3 zwycięzców serii i wygrał każdego z ostatnich ośmiu. Sezon Raysa zakończył się nagle. Tampa Bay szukała kolejnych wyjazdów na Mistrzostwa Świata po wygraniu 100 meczów w sezonie zasadniczym i łatwym zdobyciu tytułu AL East.

– Zdecydowanie jest rozczarowanie – powiedział trener Tampa Bay Kevin Cash. „Mieliśmy wielkie aspiracje, aby iść naprzód z tym. Spotkaliśmy Red Sox, który właśnie nas pokonał i nie ma innego wyjścia. Byli hitem”.

READ  Śledź dzisiaj, PSG - Brugia na żywo i za darmo: link do obejrzenia meczu Ligi Mistrzów z Messim | piłka nożna na żywo | międzynarodowa piłka nożna

dla rajów kubańskich Randy Arosarina 4-2 o średnicy; Yandy Diaz od 4-0. dominikański Spacer Franco 4-1 z rundą punktacji i dwoma RBI, Nelson Cruz od 4-0.

Dla Red Sox, Portorykańczyk Hernandez 4-1 z RBI, Vazquez 4-2 z runem strzelonym. Dominican Divers 4-3 z jednym i trzema, Santana 0:0 i jednym rekordem.