1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rozwiedziony i spłukany: Po byciu robotnikiem budowlanym i pogardliwie „starym” łamacz serc Televisy dołącza do „Hoy”

napisałem w Słynny The

Meksyk. – po ogłoszeniu tego rozwód W styczniu tego roku sławne Opera mydlana Heartthrob Został odrzucony przez Telewiza Przypuszczalnie ze względu na swój wygląd pojawia się w sieciach Dzisiejszy program ze swoim byłym partnerem. Znajduje się wokół kubańskiego aktora William Leviktóry wykonał swój ostatni projekt w telewizor z aniołem 9 lat temu po jego utracie umowa na wyłączność. W 2013 roku wyjechał z Meksyku, by poszukać okazji w HollywoodChociaż według różnych doniesień medialnych, nie próbował.

41-letni Kubańczyk wystąpił w melodramacie firmy jako Talizman, zwycięstwo miłości, strzeż się anioła! s burzaJednak zdecydowałem Wycofanie się z serii Meksykańskie firmy w 2013 roku. Za nieosiągnięcie sukcesu, którego oczekiwał w sąsiednim kraju, podobno błagał producentów Televisy do pracy, jednak odrzucili go ze względu na jego wiek, ponieważ rzekomo już są. Nie złożyła oferty bohaterowi „Starego”. To byłoniewdzięczny”.

Powiedzieli mu, że już wydawał się zbyt stary, aby uważać go za bohatera (…) w telewizji, pozostawiając niewdzięczny obraz dobroczyńcy, a także fakt, że jego ostatni serial był kompletną porażką ”, relacjonował wówczas TVNotas …

William Levy i producentka Carla Estrada

Jak być może pamiętacie, w 2018 roku magazyn rozrywkowy podał również, że Kubańczyk, który zaczynał jako Budowniczy W pracach budowlanych twierdzono, że był rozbićw którym wspomnieli, że aktor wcześniej uciekał się do sprzedaży niektórych towarów Brak pieniędzy i dług. W styczniu tego roku zostało to potwierdzone Separacja Z Elżbieta Gutierrezmatka dwójki jego dzieci, która ma ponad 20 lat, wśród wielu plotek zdrady przez aktora.

Teraz, po plotkach, że rzekomy romans z producentem w Televisie nie poszedł dobrze (co nigdy nie zostało potwierdzone), pojawił się ponownie w sieciach Dzisiejszy program Cóż, jasne jest, że spotkał się ze swoim byłym partnerem, co podsyciło spekulacje na temat możliwego pojednania. I tak jest napisane w portalu gwiazdyPodobno zostali złapani w luksusowej włoskiej restauracji w Madryt, Hiszpania Razem jemy obiad.

William Levy i Elizabeth Gutierrez

Jednak nie byli sami, ponieważ potwierdzili, że ich córka Kylie była również obecna na obiedzie, a także inna niezidentyfikowana para. Ponadto zapewniają, że były partner nigdy nie przedstawił dowodów na to, że wznowili swój związek, więc spotkanie mogło być tylko przyjacielskie i rodzinne. A chodzi o to, że kubański kochanek przebywa obecnie w Hiszpanii ze względów zawodowych, gdzie nagrywa Monte Cristo.

Źródło: Trybuna

READ  Zwycięstwo Rafy Sarmiento i jego autystycznego syna po wypadku w restauracji Acapulco