29 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rozpoczyna się Ogólnopolska Konferencja Marketingowa Merca2.0 2023

  • Tegoroczna strategia zgromadziła ponad stu prelegentów i miała wsparcie ponad 30 sponsorujących marek.

  • Krajowa Konferencja Marketingowa świętuje uwolnienie, na które wpływ ma inflacja i rozwój nowych technologii, takich jak sztuczna inteligencja.

  • W ramach Ogólnopolskiej Konferencji Marketingowej podkreśla, jak ważne jest zarządzanie pomysłami na rynku.

w dniu 24 maja 2023 r. o godz. 9:15, wydanie 2023 r Ogólnopolska Konferencja Marketingowawydarzenie organizowane przez magazyn Merca2.0.

Jak to zwykle bywa na początku tego wydarzenia inż Andrzej RatingerZałożyciel magazynu Rynek 2.0 A jedna z najbardziej wpływowych postaci branży marketingowej podzielała znaczenie obecności w wydaniu przedstawiającym liderów i mistrzów strategii wykraczających poza branżę.

„To wydarzenie jest dla Ciebie bardzo ważne, możesz i powinieneś skorzystać z okazji, jaką masz do czynienia ze swoimi kolegami, tak, wszyscy jesteśmy kolegami i dobrze, że masz możliwość tego kontaktu, bo w ten sposób może wzbogacić Twoją wiedzę tysiące naszych kolegów nie mogło przybyć na konferencję, dzięki czemu możesz być na wyższym poziomie” – stwierdził inżynier.

Do tegorocznej edycji Kongres zarejestrował ponad 30 marek sponsorskich i ponad sto Wzmacniacze że nadali tożsamość bardzo ważnej wersji, ponieważ jest ona celebrowana w wyjątkowym kontekście, naznaczonym napięciami geopolitycznymi między Stanami Zjednoczonymi a krajami takimi jak Rosja i Chiny; Wewnętrznie dotknęło mnie zjawisko inflacji i duże oczekiwania co do ewolucji ze względu na wpływ, jaki wywarło pojawienie się technologii, takich jak sztuczna inteligencja, z doskonałymi propozycjami językowymi, takimi jak ChatGPT.

Znaczenie Ogólnopolskiego Kongresu Marketingu 2023, jak zauważył inż. Ratinger, polega na tym, że jest to forum umożliwiające kontakt z meksykańskimi liderami marketingu, stwarzające możliwości komunikacji wykraczające poza zwykłe zapoznanie się ze sprawą. Wiadomości marketingowe lub biznesowe.

Tymi elementami inscenizacji rozpoczęło się bardzo ważne wydarzenie w branży, na którym doceniono nie tylko talent reżyserów i twórców treści, ale także doświadczenie, które pozwala tym osobowościom wyróżnić się na rynku sprawami, które uczą lekcji.

READ  Mitsubishi L200 przygotowuje się na nową generację: zdjęcia i dane szpiegowskie

„Będziecie mogli usłyszeć o wszystkich tematach (takich jak) sztuczna inteligencja, wszystkich tych tematach, które zaprowadzą was do najbardziej aktualnych technologii, chcę was powitać i jak najlepiej wykorzystać; skorzystajcie z inwestycji dokonywanych przez reklamodawców, aby dostarczać produkty meksykańskiemu konsumentowi, istnieje wiele funduszy, które promują, reklamują, opisują i dostarczają produkty konsumentowi, aby mogli wyjaśnić konsumentowi, czym jest Założyciel Merca2.

Merca2.0 ugruntowała swoją pozycję wiodącego medium w profesjonalnym dziennikarstwie marketingowym i reklamowym, dlatego Ogólnopolska Konferencja Marketingowa to wyjątkowe miejsce.

Czytaj teraz: