30 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

rozpada się! „Piracka” fontanna Lewisa jest w ruinie, bez chwastów i stojąca przez połowę czasu

Stadion Luisa „Piraty” Fuente to jeden ze stadionów o najdłuższych tradycjach w meksykańskiej piłce nożnejale niestety dla centrali w Veracruz ich zespoły nie potrafiły być regularne, więc były szczere.

Z tego powodu, CRękojeść rekina została całkowicie zapomniana od 2019 roku, więc zaczyna się psućPonieważ nie był odpowiednio konserwowany.

Jak znaleźć pirackie źródło?

Niedawno dziennikarz Miguel Rocha zamieścił na swoich portalach społecznościowych film, na którym można zobaczyć domowy stan wymarłych rekinów czerwonych. Nieruchomość widoczna bez trybun, zasypana gruzem i praktycznie bez trawy.

Zdjęcia zasmuciły niejednego, bo ten scenariusz to jedna z wielkich tradycji meksykańskiej piłki nożnej, ale wciąż jest nadzieja na jej odnowienie, jak Pomysł polega na tym, że Veracruz w przyszłości znów będzie miało pierwszorzędną drużynę.

Czy oni to przeprojektowują?

W celu renowacji Sharks Stadium do końca 2023 rokuGubernator Cuitlahuac García powiedział, że rząd stanowy zainwestuje 300 milionów pesos, aby było to odpowiednie miejsce do oglądania drużyn Liga MX na tej arenie.

Dodał, że „firma jest poważna. Wygrała przetarg i została zakontraktowana na pierwszy etap. Zamierza opuścić stadion gotowy do rozbudowy ligi, ponieważ uważamy, że leży to w interesie biznesmenów, którzy w nią zainwestują. „

READ  Jakie mecze Flocka będą transmitowane w Open TV?