22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Różowy kubek Starbucks.  Kiedy trafi do sprzedaży?

Różowy kubek Starbucks. Kiedy trafi do sprzedaży?

Starbucksa Ogłosiła datę wprowadzenia na rynek jednego z najbardziej poszukiwanych przez konsumentów produktów, jakim jest różowe szkło.

Amerykańska kawiarnia za pośrednictwem swojego konta Tiktok opublikowała informację o dniu, w którym różowy kubek trafi do sprzedaży, co z pewnością zachwyci wszystkich obserwujących tę markę.

Marketing, jaki Starbucks zajmie się tym produktem, którego wszyscy poszukują, ma na celu umożliwienie im cieszenia się ulubionym napojem z charakterem.

Chcesz wiedzieć już dziś? Różowy kubek Starbucks? Tutaj przedstawimy Ci wszystkie szczegóły tego artykułu.

Data premiery różowego kubka Starbucks

Według konta StarbucksMéxico TikTok różowy kubek trafi do sprzedaży w poniedziałek, 5 lutego.

Koszt różowego szkła

Na razie nie podano ceny różowego szkła, a dokładna liczba ma zostać ogłoszona w nadchodzących dniach.

Najwyraźniej nie możemy tego potwierdzić, ale produkt ten będzie sprzedawany ogółowi społeczeństwa, a nie tylko klientom Starbucks Rewards.

Jak wygląda różowy kubek Starbucks?

Na filmie widać, że szklanka ta ma pośrodku logo Starbucks, jest wyraźnie wentylowana i posiada słomkę.

@Starbucks MeksykNoś swoje ulubione napoje w kubku pasującym do Twojej osobowości. Czekamy na Ciebie 5 lutego. #starbucks #kawiarnia #kawa #coffeelover #różowe #okulary #okularystarbucks♬ oryginalny dźwięk – Starbucks Meksyk

⇒Przeczytaj także: Starbucks 14 lutego. Czy okulary i breloczki do kluczy Bearista będą sprzedawane członkom programu Rewards?

Statystyki Starbucks na świecie

Starbucksa Ma ponad 100 milionów stałych klientów na całym świecie. Klienci ci odwiedzają sklepy sieci średnio 15 razy w roku.

W 2023 roku liczba kawiarni Starbucks na całym świecie osiągnęła ponad 38 000 kawiarni. W ciągu ostatnich 15 lat lokalizacja firmy z siedzibą w Seattle podwoiła się.

Ma ponad 100 milionów stałych klientów na całym świecie. Klienci ci odwiedzają sklepy sieci średnio 15 razy w roku.

READ  Oto jak i dlaczego przeprojektowanie kryptowaluty Ethereum (fuzja lub ETH 2.0) ma na celu wywarcie wpływu na środowisko

Ile warta jest marka?

Amerykańska sieć kawowa osiągnęła najwyższą wartość marki od 2010 roku.

Szacuje się, że marka ma przybliżoną wartość 61,535 mln dolarów.

Marka ta znana jest ze swojej jakości, przyjaznej atmosfery i zaangażowania w zrównoważony rozwój.

Kto jest właścicielem Starbucksa?

Właścicielem Starbucks jest Howard Schultz, amerykański biznesmen, który założył firmę w 1985 roku. Schultz jest dyrektorem generalnym i posiada większościowy pakiet udziałów w firmie.

Urodzony w Brooklynie w Nowym Jorku w 1953 roku. Studiował biznes na Uniwersytecie Północnego Michigan i Uniwersytecie Harvarda. Po ukończeniu studiów pracował jako sprzedawca kawy w Dunkin' Donuts.

W 1981 roku Schultz odwiedził palarnię kawy Pike Place w Seattle w stanie Waszyngton. Był pod wrażeniem przytulnej atmosfery kawiarni i smaku kawy. W 1983 roku Schultz kupił firmę Pike Place Coffee Roasters i zmienił jej nazwę na Starbucks.

W kolejnych latach firma szybko się rozwijała. W 1992 roku firma weszła na giełdę. W 2000 roku Schultz opuścił firmę, aby skupić się na swojej fundacji, Fundacji Rodziny Schultzów. W 2008 roku Schultz powrócił na stanowisko dyrektora generalnego.

Pod przywództwem Schultza Starbucks wyrósł na jedną z najpopularniejszych sieci kawiarnianych na świecie.

⇒ Subskrybuj nasze treści w GOOGLE NEWS