2 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„rozmawiamy w terenie”

„rozmawiamy w terenie”

Ameryka Pokonaj wulkan i nie przyjdź jako ofiara Narodowy klasyk Mając to na uwadze od tamtego czasu Chivas Upewnij się, że Orły Za pas zapłacą. Ale, Fernando Ortiza Nie chciał wdawać się w kłótnię pod pretekstem, że będą rozmawiać na boisku.

„Nigdy o tym nie myślimy klasycznymyślimy o tym tygrysyTo był podniosły mecz. Za każdym razem, gdy zbliża się El Clasico, nie lubię rozmawiać, nie rozmawiamy przed ważnym meczem, takim jak Tigres. Osiągnęliśmy bardzo ważny wynik na tak trudnym terenie” – ogłosił argentyński strateg.

„Nie zamierzam rozmawiać, nie jestem osobą, która mówi wcześniej. Rozmawiamy na boisku. I dostaniesz od nich oświadczenia, a mnie to nie obchodzi. „

O zwycięstwie w Święty MikołajOn Tanu Nie wahał się, aby jego podopieczni rozegrali perfekcyjny mecz, bo tylko wtedy mogli opuścić ten stadion żywi.

„Zawodnicy rozegrali perfekcyjny mecz, dobrze wyjaśnili, jak przebiegł mecz. Tak jak zaplanowaliśmy, tak jak wyszło. Mistrzami są gracze, jeśli nie zrealizowali pomysłu w mojej głowie, to by się nie wydarzyło. Mam kilku wyjątkowych graczy – powiedział. Fernando Ortiza.

Możesz być także zainteresowany: Ameryka pokonuje Tygrysy, aby kontynuować przedłużanie zwycięskiej passy w UANL

READ  Mikel Arriola będzie naciskał na właścicieli, aby dokonali zmian w Liga MX - David Medrano