2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rozerwij je na kawałki! Gerardo „Tata” Martino rzucił wszystko Diego Linezowi i Santiago Muñozowi (WIDEO) – FOX Sports

Gerarda Martino otwarte na Diego Lineza I Santiago MunozaI obietnice, do których dążyłeś europejska piłka nożna Niedawno wrócił do Meksyk. On Były trener trójkolorowychporównałem je z Edsona Alvareza I Cezara MontesaIch zdaniem skonsolidowane i zrównoważone podmioty:

„Musisz zrozumieć, dlaczego. Diego Lineza wróć z 22 lata. Santiago Muńoz z 20 lat. Mówi się o piłkarzach, którzy będą to robić w młodym wieku lub bez grania europejska piłka nożna. Alarmy rzadko włączają się, gdy wracają do tego za 2-3 lata Meksyk. zauważalna różnica z Edsona Alvareza Również odcięty góryczy oni są uformowanyI solidnyI można kontynuować— stwierdził w rozmowie z Tommy’ego argylle.

CZYTAJ WIĘCEJ: „Wow, widzisz?!”: Tuca Ferretti „zrywa” z fotografem po konferencji Cruz Azul (WIDEO)

Gerardo Martino skrytykował także meksykański rynek piłkarski

On idiomatyczny przyłączać wybierać meksykańskimyśli, że jest problem z Meksyk Czy to rynek wewnętrzny podpisy. Z jego punktu widzenia V.I rynek wewnętrzny gracze mają wysokie wartościbędąc w zagraniczny rynek oni nie mają. W związku z tym wyraził następującą opinię:

Dlaczego rynek meksykański Ma wartościowych piłkarzy 8-12 milionów dolarów A ci sami nie mają wyjścia. Gdziekolwiek na świecie jest eksporterem, piłkarz tej wartości na rodzimym rynku będzie miał taką samą wartość za granicą. (W Meksyku) Istnieje poczucie rynku równoległego, gdzie wartość jest taka sama i nie ma wartości za granicą„.

Czytaj więcej: MLB: Potężne efekty wizualne! Justin Turner został „zniszczony” po uderzeniu piłką w twarz (WIDEO)

Propozycje Gerardo Martino dla rozwoju meksykańskiej piłki nożnej

Tata Martino On sądzi, że Młody pomoże poprawić meksykański futbol. Uważa jednak, że tak Meksyk Nie dano wiele szans gracz narodowy. Co więcej, uważa, że ​​nie wszyscy zagraniczny którzy są powołani Liga MX wystarczającej jakości do wzrostu Poziom Meksyku:

READ  Marcelo Michel Linio przestał być trenerem Chivas

Więcej możliwości młodzi graczetym większa będzie liczba kanałów wybierać. między klasa więcej Ty masz zagraniczny Wynajmowane, poprawi się narodowych piłkarzy. W Meksyk Postawiliśmy diagnozę i zgłosiliśmy to. Wszystko pozostaje w gestii władz, klubów i tych, którzy prowadzą meksykańską piłkę nożną„.

Czytaj więcej: Osot, wspaniały gol i podwójne salto w 20 minut! gofer vs. Ameryka była początkiem szaleństwa (wideo)