5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rozdzierające serce zeznania ze środowiska Raula Jimeneza zostały ujawnione w dokumentalnym podglądzie jego kontuzji

Film dokumentalny będzie miał premierę 20 listopada na anglojęzycznej platformie treści i będzie dostępny na kanałach angielskiego klubu do 8 grudnia.

Przerażające zeznania krewnych, trenerów i kolegów z drużyny Raula Jimeneza zostały ujawnione w zapowiedzi filmu dokumentalnego Code Red, zainspirowanego powrotem Meksykanina do akcji po urazie czaszki, którego doznał u wilków w Premier League.

Na filmie wydanym przez klub Wolverhampton Zastanawiają się przez swoje sieci społecznościowe Raul Jimenez O tym, czy pamięta, co się stało (adres jest między nim a Brazylijczykiem David Louis) A on odpowiedział przecząco.

żona gracza, Daniela BasuWyraź to w chwili tragedii „Pamiętam, jak zamknąłem oczy i powiedziałem: 'Proszę obudź się, proszę obudź się, porusz się trochę, aby wiedzieć, że żyjesz’”.

Marta Rodriguez Matka Raula zauważyła „Rozpacz z powodu braku odpowiedzi, widząc, że czas mija i mija i mija, a na podłodze leży tylko mój syn Raul Jiménez”, podczas gdy ojciec Raula Jiméneza powiedział, że po tym, co się stało „widziałem go, jak wtapia się w uścisk miłości, wiedząc, że żyje po smutnym i bolesnym doświadczeniu”.

Trener fitness Nono Ducha Świętego Zeznał też w filmie: „Byliśmy naprawdę przestraszeni, a potem zaczęliśmy słyszeć czerwony kod, a ja po prostu zapytałem: 'Co to jest czerwony kod?’ „

doktor Matt Berry On dodał: „To było trudne, nie wiedzieliśmy, czy jeszcze go zobaczymy”, powiedział fizjoterapeuta Wilków Ole Leiber.

READ  Liga MX | Newcastle z Meksyku? Rząd Kataru zainwestuje w klub Juarez

Conor CoadyKapitan WolverhamptonW tym czasie, jak powiedział, pojawiły się pytania: „Czy on żyje? Czy stało się z nim coś strasznego? Wtedy nie obchodziło mnie, czy znowu zagra w piłkę nożną”.

Raul Jimenez on dodał, „To część życia, możesz mieć rację lub się mylić, ale musisz cieszyć się wszystkim, co robisz. Chcę być taki sam, ale jednocześnie chcę dawać więcej, pokazać, że mogę więcej”.

Żona napastnika powiedziała, że ​​teraz, kiedy wrócił, są po prostu dumni z Jimeneza.

Film dokumentalny będzie miał premierę 20 listopada na anglojęzycznej platformie treści i będzie dostępny na kanałach angielskiego klubu do 8 grudnia.