28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rozczarowujące wieści dla Russella Wilsona

Obrazy Getty

Russell Wilson

rozgrywający z SeahawksRussell Wilson nie opuścił meczu NFL, ale komentarze zespołu po meczu sugerują, że rozgrywający początkowo opuści niektóre mecze. Trener Seahawks, Pete Carroll, powiedział, że kontuzją był zwichnięty palec, ale nie powiedział, kiedy może wrócić.

„To była ważna noc, ponieważ Russell nie mógł dokończyć meczu” – powiedział Carroll w swoim przemówieniu. Konferencja prasowa po meczu. “Ma zwichnięcie palca i musimy to przeanalizować. Należy przeprowadzić badania, aby określić stopień kontuzji. ​​Russell jest jednym z najszybszych graczy, który może się wyleczyć, i zrobi wszystko, co w jego mocy, aby jak najszybciej wrócić jak to możliwe. Z drugiej strony Gino [Smith] Zrobił bardzo dobrą robotę. Zrobił to, co musiał zrobić. Udało nam się zrobić z nim wszystko na boisku. Zespół perfekcyjnie wydawał rozkazy.

Pierwszym złym znakiem była niemożność zagrania kontuzjowanego po próbie podania kontuzjowanym palcem. Wilson zawsze potrafił grać kontuzjowanych, ale tym razem mógł być poza boiskiem. Ian Rapoport z NFL Network donosi, że Seahawks uważają, że Wilson ma do czynienia z „młotkiem” i planują odwiedzić specjalistę od rąk.

Według niektórych źródeł, rozgrywający Seahawks Russell Wilson zostanie poddany badaniu rezonansem magnetycznym, a następnie skonsultuje się ze specjalistą od ręki, dr Stephenem Shenem ze szpitala Kerlan Jobe w Los Angeles. Rapoport . tweet 8 października Uważa się, że ma palec młotka, który jest w zasadzie skręconym stawem, który utrudnia zginanie palca”.

Wilson przeszedł operację palca i szacuje się, że będzie mógł wrócić dopiero za sześć tygodni, jak podaje Rapoport.

Źródło podało: „Russell Wilson miał dzisiaj operację zranionego palca, procedurę, która powinna wyłączyć go z akcji na kilka tygodni”. Operacją kierował dr Stephen Shen. Poprawił palec gwoździami ” Wspomnij o Rapoporcie na Twitterze. Proces był bardziej skomplikowany niż oczekiwano. Konieczność dokręcania śrub komplikowała sytuację. Oczekuje się, że zagra ponownie za sześć tygodni, chociaż Wilson z pewnością zrobi wszystko, aby wrócić wcześniej.

Carol Smith: Jesteśmy w dobrych rękach

https://twitter.com/BleacherReport/status/1446298911153393668?s=20

Carroll zauważył, że nie ma określonej daty jego powrotu. Powiedział, że Wilson podda się prześwietleniom rentgenowskim i innym badaniom, aby określić stopień urazu. Trener Seahawks zasugerował, że Wilson może być nieobecny przez jakiś czas i pochwalił zdolność Smitha do zarządzania atakiem podczas jego nieobecności.

Carroll wyjaśnił: „Po meczu powiedziałem Gino: „Wiesz, że tak długo czekałeś na szansę, a twoja wiara w nasz program sprawiła, że ​​z nami zostałaś”. kiedy przyszedł grać i jaki był genialny. Wyglądało to świetnie, ponieważ on nad tym pracował.

„On jest utalentowanym graczem. Poznaj nasz system. Jeśli Gino będzie grał przez jakiś czas, Russell wyzdrowieje, pokazał nam, że jesteśmy w dobrych rękach. Jestem dumny, że dobrze mu poszło i że zdecydował się zostać z nami, ponieważ wierzył w nasz program. A kiedy miał okazję, grał dobrze.

Palec Wilsona ma niewielki ruch

https://twitter.com/RapSheet/status/1446433570109771807?s=20

Jordan Schultz z ESPN stwierdził, że palec Wilsona był „w naprawdę złym stanie” z „bardzo małym” ruchem. Dostępność Wilsona w szóstym tygodniu przeciwko Steelerom i później jest wysoce wątpliwa.

„Powiedziano mi, że palec Russella Wilsona jest w bardzo złym stanie/bardzo boli”, Schultz napisał na Twitterze. Mobilność jest „bardzo ograniczona”. Przez szósty tydzień (w Pittsburghu) Ross – który nigdy nie opuścił meczu – będzie miał jeszcze kilka dni na regenerację. Będziesz miał więcej czasu na odpoczynek. Innymi słowy, przez jakiś czas nie będzie mógł strzelać do piłki.

Opis Rapoporta Komentarze Carrolla po meczu są „złowieszcze”, zauważając, że trener Seahawks odmówił wykluczenia możliwości operacji. Jedyną dobrą wiadomością dla Seahawks jest to, że mają jeszcze kilka dni na odpoczynek przed ich niedzielnym meczem przeciwko Steelers 17 października.


READ  Pumas 1-0 Juarez podsumowanie | UNAM wygrał 94' z publicznością