28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Roxana Castellanos ujawnia, że ​​straciła dziecko w wyniku zaniedbania medycznego | Wideo

Izabela LacourineOprócz tego, że jest świetną piosenkarką, jest również dobrą komunikatorką i pozwoliłem jej się z nią zobaczyć Roxanne Castellanos Gdzie poruszyli bardzo osobiste kwestie, które charakteryzowały aktorkę. Podczas wesołej rozmowy, którą przeprowadzili, aktorka wspomniała, że ​​nie chce być matką i podzieliła się okazją, kiedy przegrała Dziecko.

Komik również otworzył swoje serce na kanale youtube „Isabelle Lacourin otwiera pudełko…” Stwierdziła, że ​​od tego wydarzenia nie jest już w stanie ponownie zajść w ciążę, co po cichu wzięła i zostawiła woli Bożej:

„Tak myślę, ponieważ wiele osób mówi mi: „W dzisiejszych czasach nie chcą tego, ponieważ tego nie chcą” i czuję się dobrze, ponieważ Bóg tego nie chce”. nie chcą tego, bo już tego nie chcą. To ich problem, ale ja. Naprawdę kieruję się Bogiem”, wspominano też osobę, która dała życie bohaterce „Dianera Ruby”.

Roxana Castellanos, kobieta kochająca samotność

Aktorka ze łzami w oczach powiedziała, że ​​wciąż tęskni za rodzicami, którzy już odeszli, czuje się bardzo samotna, ale nadal kocha samotność.

Z drugiej strony wyjaśnił: Pandora Że od najmłodszych lat chciała mieć dużą rodzinę, bo chciała mieć siedmioro dzieci. Jednak sprawy nie poszły zgodnie z oczekiwaniami. Oczywiście jej koleżanki radziły, aby jeśli chcą zostać matkami, powinny to zrobić na czas, ponieważ wiek jest kluczowym czynnikiem.

Temat macierzyństwa pojawił się ponownie i Roxanne Ujawniła, że ​​miała 4 miesiące, kiedy straciła dziecko z powodu zaniedbania medycznego:

„Od lekarza… Miałem obfite krwawienie wcześnie rano, rozmawiałem z nim i powiedziałem: Nie, weź to. Minęły dwa dni i powiedziałem mu, że jestem bardzo spuchnięty:„ ​​Nie, nic, przyjdź i zobacz ”. Poszedłem do niego i powiedział mi, że z tym krwawieniem produkt już się skończył – powiedział.

READ  To wiemy o śmierci aktora serialu „Sąsiedzi”.

Później zapytała go, czy mogłaby wybrać się na wycieczkę do teatru, ale poczuła się źle i trafiła do szpitala w Zamorze w stanie Michoacan, gdzie została skierowana Meksyk Z powodu braku sprzętu wyjaśnił, że nigdy nie stracił dziecka, jak wspomniał lekarz, i że musi odesłać ją na całkowity odpoczynek.

Czytaj:

Fernandez Dynasty: Dlatego Alejandro Fernandez zerwał kontakty ze swoim bratem Gerardo | Wideo

Carlos Rivera ujawnia swoje największe marzenie w życiu

BTS: To wszystko, co chciałeś wiedzieć o przerwie BTS