22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rosyjska telewizja cyfrowa sfinalizowała transakcję w Izraelu, Hiszpanii, Polsce i Korei Południowej

Grupa osiągnęła porozumienie w sprawie praw do dystrybucji „Be Bears”, „Heroes of Envelope”, „Fast” oraz „Leo and Dick”.

Digital Television Russia podpisał umowy sprzedaży praw do dystrybucji kilku seriali animowanych wyprodukowanych przez Barovas Studios z Televisja Polska (Channel DVB ABC), katalońskim kanałem telewizji publicznej oraz TV Catalunya TVC (Channel Super 3 TV). Israel Dalit Communications (Jr. TV) i JEI Broadcasting Corporation (JEI TV) w Korei Południowej.

Grupa nabyła prawa do dystrybucji 104 odcinków Bądź niedźwiedziami Serial animowany polskiej telewizji dla dzieci DVB ABC, której właścicielem jest Televisza Polska Media Group.

DVB ABC to pierwszy w historii polskiej telewizji kanał dla dzieci, uruchomiony 15 lutego 2014 roku. Grupą docelową kanału są dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Pierwszy rozdział Bądź niedźwiedziami Premiera odbyła się w TVP ABC pod koniec czerwca 2021 roku.

Animowany serial o przygodach niedźwiedzia brunatnego Bucky, niedźwiedzia polarnego bijorn i ich przyjaciela Little Fox jest dostępny dla młodych widzów w Hiszpanii. Jest dostępny w ramach umowy z Televisió de Catalunya (TVC), publiczną siecią nadawczą w Katalonii.

Bądź niedźwiedziami Został uruchomiony w październiku 2009 roku i będzie emitowany na kanale dziecięcym Super 3, należącym do Grupy TVC. Ten kanał oferuje programy edukacyjne i rozrywkowe dla wszystkich grup wiekowych. Super 3 posiada prawa do 182 odcinków Bądź niedźwiedziami. Animacja ma zostać pokazana w styczniu 2022 roku i ukaże się w Katalonii.

W Izraelu dostępne są różne programy animacyjne dla rosyjskiej telewizji cyfrowej. Podpisał umowę z Dalit Communications, jedną z największych firm na izraelskim rynku telewizyjnym, która zajmuje się produkcją i dystrybucją treści, a także organizuje transmisje na żywo z najważniejszych wydarzeń i wyłącznie dla zagranicznych kanałów w Izraelu.

Seriale animowane Bohaterowie Inville I Szybko Skupiając się na widzach w wieku od 6 do 12 lat, będzie dostępny w Kanale Junior, uruchomionym w 2006 roku na platformie satelitarnej, a później na platformie kablowej HOT.

READ  Pantery odniosły swoje pierwsze zwycięstwo na mundialu w Holandii-Polska

Biblioteka Junior Channel zawiera różnorodne wysokiej jakości programy dla dzieci, w tym hity filmowe i animowane premiery z całego świata.

Bohaterowie Inville „Heroes of Envelope” to historia czterech graczy, którzy odkrywają niezwykły laptop, który staje się portalem do świata gry. Tutaj wszystko jest prawdziwe: miasto, jego mieszkańcy i niebezpieczeństwa czyhające w każdym zakątku.

Szybko Specjalna grupa odważnych zwierząt to bajka fantasy dla dzieci, w której królik, lis, wilk i niedźwiedź walczą z super złem i ratują spokojne zwierzęta.

Również serial animowany Leo i Dick I Bądź niedźwiedziamiSkierowany do dzieci w wieku poniżej sześciu lat jest dostępny w aplikacji Yukit w Izraelu, opracowanej specjalnie dla dzieci w wieku od trzech do sześciu lat.

Leo i Dick To animowany serial o małym tygrysie, lwie i tygrysku, kutasie. Życie zwierząt jest pełne przygód, w których odnoszą sukcesy, przezwyciężają swoje lęki i pomagają sobie nawzajem.

Południowokoreańska telewizja JEI, założona w 1998 roku stacja telewizji kablowej dla dzieci i działająca w branży nadawania, mediów cyfrowych i rozrywki, nabyła serial animowany Leo i Dick. Serial był dostępny dla młodszych widzów i ich rodziców 17 lipca w Korei Południowej i regionie Azji i Pacyfiku. Kreskówka jest emitowana w odstępach czasu premium w każdy piątek, z dwoma odcinkami jednocześnie, a serial ma trwać 26 tygodni. .