2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rosja przekroczyła maksymalny szczyt od początku epidemii z 41 000 przypadków w ciągu 24 godzin. Śledź mapę w czasie rzeczywistym

EFE. – Liczba dziennych pozytywów od COVID-19 zatrudnienie Rosja Przekroczył 41 000 przypadków w ciągu ostatnich 24 godzin, najwyższy od wybuchu epidemii pandemia zatrudnienie Marzec 2020, rosyjskie władze ds. zdrowia wspomniały w swoim bilansie dziennym.

W ciągu ostatniego dnia Rosja zarejestrowano 41 335 pozytywów z COVID-19 i tysiąc 188 przypadki śmierci na tę chorobę przeznaczony, Wybierz centrum operacyjne do walki Korona wirus w tym kraju.

czytam tutaj: Jest to gen, który podwaja ryzyko zgonu z powodu Covid-19, według University of Oxford

Nowe maksimum Zakażenie Dzieje się dzień po zakończeniu wakacje ogłoszony rosyjski rząd w zeszłym tygodniu w celu ograniczenia spreadu choroba. Jednak wicepremier Tatiana Golikova przyznała w piątek, że sytuacja epidemiologiczna w 10 z 85 regionów Rosji pogorszyła się pomimo procedury zajęty.

zatrudnienie Moskwa, epicentrum epidemii w tym kraju, władze zgłosiły 6880 nowych przypadków w ciągu ostatniego dnia. zatrudnienie Petersburg, drugie miasto w kraju, było 3 tys. 138 obrażeń.

W sumie w kraju jest 8 milionów 755 tysięcy 930 przypadków Korona wirus Od marca 2020 r.

Przez cały ten okres Korona wirus Spowodował 245 tys. 635 przypadki śmierci W tym kraju, choć oficjalne statystyki podwajają tę liczbę. Władze przypisują wzrost sprawy A od podwórka do agresywnych zmienna delta I na niskim poziomie szczepionka.

Do tej pory 49 milionów obywateli ma karmić Według portalu, przy pełnej wytycznej ustalającej odporność stada na 42,7% Gogov.ru.

Możesz czytać: Pfizer oferuje swoje pigułki przeciwko Covid-19; Gwarantowane zmniejszenie ryzyka śmierci o 89%

Mapa koronawirusa w czasie rzeczywistym

ten Uniwersytet Johns Hopkins Z Baltimore w Stanach Zjednoczonych mapa umożliwiająca monitorowanie przypadków Korona wirus na całym świecie w czasie rzeczywistym.

Tutaj też wpisz mapę

Aby zapewnić lepsze zrozumienie sytuacji epidemicznej, witryna wyświetla obszary, na których się rozprzestrzeniła, oraz liczbę potwierdzonych przypadków. Wskazuje również liczbę zgonów spowodowanych przez wirusa Corona oraz liczbę tych, którym udało się z niego wyzdrowieć COVID-19.

Narzędzie zbiera dane między innymi ze Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), Europejskiego Centrum Zapobiegania i Kontroli Chorób oraz chińskiej strony internetowej DXY.

Mapa jest nie tylko źródłem informacji dla społeczeństwa; Wręcz przeciwnie, profesor na uniwersytecie Johns HopkinsA Lauren Gardner potwierdziła, że ​​to narzędzie może zostać wykorzystane w przyszłości do badania tego wirusa.

READ  Piloci wyrzuceni z praktyki z powodu COVID popełniają błędy - El Financiero