19 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rosja, Finlandia, Polska, Czechy, Brazylia i Kanada zmierzą się w Cartagenie i San Pedro

Cardicena. ten Kompletne reprezentacje narodowe kobiet w piłce nożnej kobiet Rosja, Finlandia, Polska, Czechy, Brazylia i Kanada Będzie kwestionować W Cartagenie i San Pedro del Pinot Konkurencja Tydzień futbolu kobiet na Costa Kalida, Zawody przeprowadzone z wykorzystaniem obecności tych drużyn w regionie Murcji, gdzie przygotowują się do udziału w przyszłych obowiązkach międzynarodowych.

Konkurs odbędzie się To jest od piątku do poniedziałku, prezentowany w ten czwartek Stadion Cartaganova, Jedna ze scen, druga jest skomplikowana Plakat Stadion, został zaaranżowany w połączeniu z Klub piłkarski Cartagena I aprobata Regionalna Federacja Piłki Nożnej Murcji (FFRM).

W dniu otwarcia mecze Kanada-Czechy odbędą się o godzinie 17:00; I Brazylia-Rosja, o dziewiątej wieczorem, oba w Kartagenie; I Polska-Finlandia o siódmej po południu.

Już w poniedziałek o piątej i dziewiątej na stadionie Cartagena odbędą się starcia Finlandia-Rosja i Brazylia-Kanada; I Czechy-Polska, na kampusie Pinar del Rio o jedenastej rano.

Zaplanowane mecze będą mogły oglądać publiczność za darmo, pozwolą zobaczyć w akcji jednych z najlepszych piłkarzy na świecie i pomogą przygotować ich w przypadku Kanadyjczyków i Brazylijczyków Igrzyska Olimpijskie Już za półtora miesiąca Taki.

Ten tydzień Costa Calida jest prezentowany na ceremonii, na której się pojawili Francisco Belmont, Lider Efesé; Mariano Sanchez, prezes Areny Pinathar; Zdjęcie lokalizacji Noelii Arroyo, zastępca burmistrza Kartageny; Odwiedź Martinezburmistrz San Pedro del Pinathar; Juan Francisco Martinez, Dyrektor Generalny Turystyki Regionu; Francisco SanchezDyrektor Generalny Sportu Wspólnoty Autonomicznej; I Jose Miguel Monje Guerrelo, prezes FFRM.

READ  Australia chroni 1 mln poziomów szczepionek Pfizer z Polski, z czego połowa jest przeznaczona dla hotspotów Sydney Govt | Zdrowie