22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rosja dziękuje AMLO za krytykę Niemiec za wysłanie czołgów na Ukrainę

Rosja dziękuje AMLO za krytykę Niemiec za wysłanie czołgów na Ukrainę

ambasada Rosja w Meksyku podziękowała prezydentowi Andrésowi Manuelowi Lópezowi Obradorowi krytykować Dostawa czołgów Leopard 2 Na Ukrainę z Niemiec.

Rosyjskie biuro dyplomatyczne w naszym kraju potwierdziło za pośrednictwem sieci społecznościowych, że obecnie istnieje Bezpośrednie starcie między nimi a wolnym Zachodem.

Wiesz, co się stanie z tymi czołgami.

Presja mediów

W środę rano szefie Potwierdził to Lopez Obrador Ze względu na presję wywieraną przez media, Niemcy wysłały czołgi Leopard 2 na Ukrainę

„Na przykład Niemcy nie chciały zbytnio angażować się w wojnę i przeciwko ludności niemieckiej, czyli większości Niemców, rząd zdecydował się wysłać więcej broni na Ukrainę pod naciskiem mediów, i to się wszędzie powtarza. ”

Niemcy zgadzają się wysłać na Ukrainę czołgi podstawowe

W środę kanclerz Niemiec Olaf Scholz ogłosił decyzję o poruszeniu tej kwestii Ukraińskie czołgi likwidacyjne typu „Leopard 2”.Według rzecznika berlińskiego zarządu.

„Ta decyzja jest zgodna z naszą dobrze znaną linią wspierania Ukrainy najlepiej, jak potrafimy. Działamy na arenie międzynarodowej w bardzo skoordynowany sposób” – dodał kanclerz, według rzecznika Stephena Hebbestreita.

celem jestSzybko zbierz i wyślij dwa bataliony z czołgami Leopard 2. Ponadto, zgodnie z oświadczeniem rządu, Niemcy w pierwszej kolejności dostarczą 14 Leopardów 2A6 pochodzących z zapasów armii federalnej.

Przesyłka była jedną z Główne zagadnienia omawiane podczas ostatniego spotkania Grupy Kontaktowej Ukrainy W niemieckiej bazie wojskowej w Ramstein.

prezydent Ukrainy, Wołodymyr Zełenski wzywa Niemcy Zezwolić co najmniej krajom trzecim na wysłanie tych czołgów bojowych, wyprodukowanych w Niemczech i których eksportu Berlin ma prawo weta.

(Z informacjami uzyskanymi od Christiana Granadosa W EFE)

READ  Santa Rosa de Lima: Możesz teraz wysyłać wiadomości przez WhatsApp lub e-mail | 30 sierpnia | powodzenia | nd | nnni | gra sportowa