22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rosanna Fiorini ląduje w Polsce, aby powalczyć o koronę Miss Supranational 2024

Rosanna Fiorini ląduje w Polsce, aby powalczyć o koronę Miss Supranational 2024

Rosanna Fiorini ląduje w Polsce, aby powalczyć o koronę Miss Supranational 2024

Programy.- Miss Supranational Venezuela 2024, Rosanna Fioriniwylądował na kontynencie europejskim, aby rozpocząć działalność w międzynarodowej konkurencji Miss Supranational 2024Jak opublikowano na jego koncie osobistym instagramie.

Za pośrednictwem materiału audiowizualnego królowa piękności oznajmiła, że ​​jest w Polsce, głównej siedzibie międzynarodowego konkursu, i bardzo się cieszy, że może reprezentować kraj w Pawilonie Kreolskim.Od dziś nazywam się Wenezuela”.

W tym sensie, Rosanna Fiorini Opowiadał o szczegółach swojej radości, wykrzykując nazwę swojego kraju.Nie mogłabym być szczęśliwsza i bardziej dumna, mogąc reprezentować najpiękniejszą krainę na planecie, kolebkę wyzwolicieli, miejsce narodzin pasma górskiego Andów, narodziny amazońskiej dżungli, najwyższy skok na świecie, odważne kobiety, które dokonały historia. Jego wody opadają w rytm mętnej melodii, a Morze Karaibskie obmywa jego brzegi”.

Z drugiej strony jej dyrektor skorzystał z okazji, aby podziękować organizacji kierowanej przez wenezuelskiego biznesmena. Książę Juliusz Cezar. I dodałbym: „To wielkie błogosławieństwo być częścią tej pięknej rodziny o nazwie Supranational. Moje zaangażowanie jest odpowiedzialne i zdeterminowane. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby opuścić mój kraj w dobrym nastroju, aby dać głos moim projektom społecznym..

Fiorini Podkreślił, że jest bardzo silny i zmotywowany, aby reprezentować nas w najlepszy możliwy sposób, dzięki wsparciu swoich fanów, rodziny, zespołu i przyjaciół.Dziękuję wszystkim za wsparcie! Noszę w sercu całą jego trójkolorową siłę”.

Po tej informacji wielu jego fanów pochwaliło Wenezuelę na platformach cyfrowych i życzyło mu ogromnego sukcesu”Wenezuela da z siebie wszystko„,”Zdobądź sukces„,”Wenezuela przybyła„,”Aby pokonać królową„,”Jaką piękną energią emanujesz”, kilka zachęcających wiadomości do świętowania W kolejnej edycji turnieju finał odbędzie się w sobotę 6 lipca.