25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Romelu Lukaku nowym ambasadorem gry UFL

Zgadza się, po tym, jak tylko dwa tytuły piłkarskie zdominowały rynek symulacji piłkarskich w ostatnich dziesięcioleciach, UFL Zostaje wprowadzony na rynek z przyczepą do swojej gry wideo, w której pojawia się nowy napastnik Chelsea, Romelu Lukaku.

UFL Za pośrednictwem swoich oficjalnych kont w mediach społecznościowych po raz pierwszy rzucił okiem na swoją nową darmową grę, która pojawi się w przyszłym roku.

Napięcia rosną, gdy wielki człowiek zbliża się spokojny i opanowany. Śmiało i… ⠀ Z dumą ujawniamy, że Romelu Lukaku jest kolejnym ambasadorem #UFL. Witamy na pokładzie, Big Rom! Oto nasze pierwsze spojrzenie na niego w akcji #fairtoplay. Czekajcie na więcej ważnych ogłoszeń!”, napisał UFL na Twitterze.


Może Cię zainteresować: zestaw Jorge Campos jest dostępny od dzisiaj w grze FIFA 22

chociaż UFL Stał się całkowitą tajemnicą od czasu, gdy ogłoszono jego pojawienie się w Summer Game Fest 202, ponieważ pierwszy smak, jaki dał nam deweloper z 19-sekundowym klipem, mógł wybić się ponad poprzednią Pro Evolution Soccer, po smutnym wprowadzeniu nowego „ Wersja Free to Play.

Potrwa ona do 22 stycznia 2022 roku, kiedy to dla fanów, którzy kochają najpopularniejszy sport na świecie, ruszy rozgrywka, gdyż z pewnością pojawi się belgijska gwiazda Lukaku w towarzystwie pomocnika. miasto Manchester, Ołeksandr Wołodyrowicz Zinczenko.

Chociaż nie ma więcej szczegółów na temat nowej gry wideo, jest bardzo prawdopodobne, że z czasem wiele gwiazd futbolu dołączy jako ambasadorowie nowej propozycji darmowej gry. Strikerz Inc.

READ  Animal Crossing: Aktualizacja Nowe Horyzonty 2.0 jest już dostępna - Nintenderos

Interesujące jest zastanowienie się, jaki dostęp może wiązać się z serią krytyki ze strony bardzo idealistycznych użytkowników na rynku zdominowanym przez dwie firmy, dlatego też będą mogły pojawić się pytania o to, które zespoły będą mogły wystąpić w grze wideo w sieciach społecznościowych, czy gra będzie licencjonowana przez stadiony lub graczy iw jaki sposób zamierzasz konkurować z dużymi?


Może Cię zainteresować: Konami zaprasza do powrotu do PES 2021 po wystąpieniu błędów w eFootball 2022

UFL to darmowa gra wideo do symulacji piłki nożnej opracowana i opublikowana przez Strikerz Inc. , ogłoszone na Gamescom 2021 i zaplanowane na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X i Series S.