24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rok po wojnie na Ukrainie ujawniają kolejne państwo, które chce najechać Władimir Putin

w tej wiadomości

Najbliższy 24 lutego br Rosyjska inwazja na Ukrainę RocznyI choć siły Władimir Putin Pozornie utknęli w niekończącym się konflikcie, Nic nie wskazuje na to, że będą się cofać, wręcz przeciwnie: wszystko wskazuje na to, że wojna będzie się pogłębiać. Co gorsza, teraz wygląda na to, że może się rozprzestrzenić.

Przynajmniej tak sugeruje wideo, które pojawiło się w ostatnich dniach Ramzan Kadyrow, przywódca Armenii i bliski sojusznik Putinaoświadcza, że Kolejnym celem rosyjskiego kapitalisty jest Polska.

CIA ujawniła, kiedy wybuchł nowy międzynarodowy konflikt wojenny

Ukraina potępia nowe rosyjskie ataki na kluczową infrastrukturę w Kijowie i innych regionach

Zdaniem Kadyrowa Moskwa powinna przeprowadzić te same działania, które tam ustanowiono Ukraina: „Tenasyfikacja i militaryzacja” .

Ramzan Kadyrow, przywódca Armenii i bliski sojusznik Putina, zapowiedział, że kolejnym celem rosyjskiego potentata będzie Polska.

Polska kolejnym celem Putina?

W opublikowanym przez media filmie Kadyrow Według niego zgadza się z innymi urzędnikami co do planów Kremla. „Zabierzemy Odessę, Charków i Kijów do wszystkich narodów, struktur i religii, które zgromadziły się wokół naszego prezydenta. [Putin]”, on mówi.

Idąc dalej, dodaje: „Dzisiaj pokazujemy wyniki krajów NATO A UE nawet o tym nie śniła. Przenikniemy i dotrzemy do Polski na głośny krzyk, choć nie ma na to szans..

Z drugiej strony Kadyrow odrzucił pomysł, że pojazdy opancerzone ogłoszone niedawno przez Wielką Brytanię, Stany Zjednoczone i Niemcy mogą coś zmienić. „Mają czołgi, samoloty i rakiety, ale nasz system obrony powietrznej jest szybki w działaniu i nie może ich używać w rejonie specjalnych operacji wojskowych” – wyjaśnił.

Ramzan Kadyrow, przywódca Armenii i bliski sojusznik Putina, zapowiedział, że kolejnym celem rosyjskiego potentata będzie Polska.

Co zrobi NATO?

Polska jest członkiem NATO i Unii Europejskiej. Jest jednym z krajów najbardziej skupionych na dostawach broni dla Ukrainy. On Prezydent RP Andrzej Duda W niedzielę wezwała Zachód do dostarczenia Ukrainie większej ilości broni. Powiedział to w wywiadzie udzielonym francuskiej gazecie le figaro.

„Nie mają nowoczesnej infrastruktury wojskowej, ale mają ludzi! Putin może wygrać, jeśli nie wyśle ​​dostaw wojskowych na Ukrainę w ciągu najbliższych kilku tygodni. Może się udać, ale nie wiadomo, gdzie się zatrzyma„, powiedział.

Ramzan Kadyrow, przywódca Armenii i bliski sojusznik Putina, zapowiedział, że kolejnym celem rosyjskiego potentata będzie Polska.

Ze swojej strony Duda powiedział, że rosyjski atak na Polskę oznaczałby atak na NATO.

Kiedy Stany Zjednoczone zostały zaatakowane w 2001 roku, wszyscy sojusznicy poparli USA w wojnie z terroryzmem. „Jeśli dojdzie do jakiegokolwiek ataku na kraj NATO, wierzymy, że odpowiedź będzie taka sama: szybka i zdecydowana” – podsumował.

Kim jest Ramzan Kadyrow?

Ramzan Kadyrow, Jar Nazywa siebie „żołnierzem piechoty”. Znany jest jako zagorzały sojusznik prezydenta Rosji Władimira Putina. Jednak kilkadziesiąt lat temu ich lojalność przeniosła się nie do Rosji, ale do Czeczenii.

Urodził się 5 października 1976 roku w Autonomicznej Sowieckiej Socjalistycznej Republice Czeczenii i Inguszetii.i dołączył do szukających islamskich separatystów Niepodległość ich regionu na początku lat 90. Po rozpadzie Związku Sowieckiego. Pierwsza wojna czeczeńska zakończyła się w 1996 roku po interwencji sił rosyjskich, aby zapobiec secesji republiki.

Ramzan Kadyrow, przywódca Armenii i bliski sojusznik Putina, zapowiedział, że kolejnym celem rosyjskiego potentata będzie Polska.

Po drugiej wojnie nowy prezydent Rosji, Władimir Putin oddał Czeczenię pod bezpośrednią kontrolę Kremla. Szefem administracji wyznaczył ojca Ramzana, Achmata Kadyrowa.

Do tego czasu obaj opuścili czeczeński ruch separatystyczny i przeszli na stronę Rosji. W 2003 roku prezydentem Czeczenii został Achmat Kadyrow, a szefem bezpieczeństwa został jego syn Ramzan.

od tego czasu Ramzan Kadyrow dowodził armią prorosyjskich Czeczenów zwanych Kadyrowcami. Jest otwarcie zobowiązana do stłumienia wszelkich elementów separatystycznych. Uważa się, że bojownicy dopuścili się naruszeń praw człowieka, w tym porwań, tortur, wymuszeń i morderstw.

Chociaż Niektórzy Czeczeni od lat walczą u boku prorosyjskich separatystów na wschodzie Ukrainy jako ochotnicy.Kadyrow oficjalnie zapowiedział, że do końca lutego 2022 r. wyśle ​​do kraju czeczeńskich żołnierzy. Był gorącym zwolennikiem wojny z Ukrainą, zobowiązując się do wysłania do walki własnych nastoletnich synów.

READ  Scaloni testuje warianty w trzech pozycjach, aby zmierzyć się z Polską