18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rodzina Chavy Reyes ujawniła, że ​​zarząd odrzucił legendę Guadalajary

Pomimo bycia jedną z najwspanialszych postaci w historii Guadalajara, przewodnictwo chivas Postanowiłem wycofać artykuły z Salvador Reyes Z muzeum zespołu, więc rodzina byłego gracza wyraziła swój smutek podczas wywiadu, ponieważ w niektórych przypadkach tylko wizerunek Don Chavy zostanie uznany za Klasyczne tapatio.

„To nawet nie dodaje nam odwagi, to jest jak smutek, a wszystko zaczęło się od muzeum, gdzie zdaliśmy sobie sprawę, że zabrali nam to, co im daliśmy i podarowaliśmy, trofea, medale, buty, koszule itp… .. a moja matka musiała mówić, żeby pojechać i ją odebrać, a przynajmniej poprosić o to”. My. I tutaj chodzi o to, że w niektórych sprawach muszą wykorzystać wizerunek mojego Jedi, ponieważ prawda jest najsłynniejszym bohaterem ,” powiedział Paloma Morales Reyes, wnuczka Salvadora Reyesa, w rozmowie z ESPN.

Ponadto zarząd Rojiblanca wyciągnął z rodziny kilka kart, dzięki którym mogą wejść do gry Chivas bez dalszych wyjaśnień.

„Karty, dali nam je pierwsi i byliśmy za lokalnym bankiem jak z rodzinami, potem postawili nas obok pałki iw tym sezonie powiedzieli nam w mailu, że już ją zabrali, bez wyjaśnienia. Tylko w e-mailu od urzędnika chivas powiedzieli, że nie możemy już dostać się na stadion z tymi kartami.

„Moja rodzina jest w szoku, ponieważ nigdy się tego nie spodziewali, wiedzą, że nie jest obowiązkiem zapraszanie nas, muzealników i kartek, ale to z szacunku dla mojego dziadka i rodziny” – powiedział.

Paloma Morales Reyes potwierdziła, że ​​od śmierci Jorge Vergara, rodzina Chava Reyes Nie bierze się już pod uwagę wydarzeń w Guadalajara.

Możesz być także zainteresowany: PACO CHACN NA KLASYCZNYM TAPATO: „BYŁ DOBRY, MYLIŁEM SIĘ NA KLASYCZNYM TAPATO”

READ  Max Verstappen śmieje się w twarz tym, którzy go wygwizdali w Miami: „Jest w porządku, dopóki jestem na szczycie”