5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Roblox: Użytkownicy zgłaszali spadek usług przez kilka godzin

Internetowa gra wideo Roblox odnotowała spadek, który dotknął tysiące użytkowników (zdjęcie: Europa Press)

gra wideo Roblox cierpiał Upuszczać na swojej platformie 29 października, wpływając na tysiące użytkowników, którzy początkowo doświadczyli opóźnienia (opóźnienia) do momentu, gdy dostęp do ich kont nie był możliwy, powodując niepewność i niedogodności na całym świecie.

„Wiemy, że masz obecnie problemy z używaniem Roblox. Przykro nam i ciężko pracujemy, aby wszystko wróciło do normy” – stwierdziła platforma.

Wiadomość została jednak opublikowana rano, a praca zespołu Roblox nie doszła do skutku, ponieważ wydali kolejne oświadczenie siedem godzin później, przepraszając za błędy i zapewniając, że mogą kontynuować postępy w przywracaniu platformy.

„Nadal przesuwamy dzisiejszą obniżkę. Będziemy nadal Cię informować. Jeszcze raz przepraszamy za opóźnienie.”

Prosty awatar domyślnie, gdy użytkownik tworzy konto (Zdjęcie: Roblox Blog)
Prosty awatar domyślnie, gdy użytkownik tworzy konto (Zdjęcie: Roblox Blog)

Upewnili się również, że awarie nie są bezpośrednio z nimi związane, a zewnętrzny komponent jest winowajcą uniemożliwiającym graczom wejście do Robloxa przez kilka godzin.

„Wiemy, że ta awaria nie była związana z żadnym konkretnym doświadczeniem ani partnerstwem na platformie” – dodali.

Według strony detektor dolny, która specjalizuje się w rejestrowaniu awarii na platformach takich jak Facebook, Twitter czy Instagram, twierdzi, że błędy występowały zarówno na komputerach, komputerach, jak i urządzeniach mobilnych.

Najczęściej zgłaszanymi problemami były: logowanie (50%), na stronie (37%) oraz gra (13%). Wspomniane wpływy miały wymiar międzynarodowy.

Awarie Roblox (Zdjęcie: zrzut ekranu)
Awarie Roblox (Zdjęcie: zrzut ekranu)

Mimo że gra nie działała przez siedem godzin, niektórzy użytkownicy skomentowali w sieciach społecznościowych, że nie byli w stanie zagrać w ciągu 24 godzin.

„Minęły prawie 24 godziny bez Robloxa, nie mogę przestać się trząść. Obudziłem się dzisiaj, próbując zalogować się do Robloxa, ale strona nie działała, miałem duży atak paniki, ale udało mi się uspokoić po kilku godzinach. Nie mogłem dzisiaj iść do szkoły [sic]Jeden gracz powiedział.

READ  Dowiedz się, dlaczego białe rekiny atakują ludzi

Według niektórych internautów gra się zawiesiła, ponieważ serwery były nasycone specjalnym wydarzeniem Burrito con Chipotle (Burrito), która została otwarta 28 listopada i będzie dostępna do 31 października.

Roblox zgłosił usterki witryny (Zdjęcie: zrzut ekranu)
Roblox zgłosił usterki witryny (Zdjęcie: zrzut ekranu)

Ci, którzy wezmą udział w wydarzeniu, będą mogli wygrać prawdziwe burrito, odwiedzając wirtualną lokalizację Chiplote, restauracji gastronomicznej TexMex, aby otrzymać kod do wykorzystania w oddziale.

Należy zauważyć, że gra jest jedną z najpopularniejszych gier na świecie Oficjalnie zarejestrował ponad 3 miliardy kont Nie byłoby zaskoczeniem, gdyby liczba ta nie rosła dalej.

Tytuł działa od 20 lat i służy głównie jako platforma, na której użytkownicy mogą tworzyć własne gry. Jest to całkowicie darmowe narzędzie, które daje dostęp do wszelkiego rodzaju projektów, w tym prawdziwych geniuszy, takich jak „The Squid Game”, Popularna seria Netflix.

Roblox i kałamarnica (zdjęcie: zrzut ekranu)
Roblox i kałamarnica (zdjęcie: zrzut ekranu)

W rzeczywistości nie tak dawno temu kilku hiszpańskojęzycznych twórców treści zebrało się, aby zagrać w niektóre gry w tej adaptacji na Roblox i Udało mu się przyciągnąć prawie milion widzów na TwitchuCo z kolei sprawiło, że gra stała się najbardziej znana.

Niewątpliwie będzie to miało znaczący wpływ na zwiększenie liczby istniejących rachunków. Ale nie wszystko w tym pozostaje, Świetną cechą jest to, że użytkownicy mogą tworzyć własne sklepy za pomocą kosmetyków i kodów, które mogą kupić inni.

Wydaje się, że sukces Robloxa nie ma końca, nigdy nie ma złego czasu, aby dołączyć do imprezy, ponieważ codziennie na PC, Xbox One, Xbox Series X/S, iOS i Androidzie tworzone są nowe gry, przedmioty i nie tylko. Dostępne za darmo.

Czytaj: