27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Roberto Alvarado zostanie nowym zawodnikiem w Chivas de Guadalajara i będzie miał już datę przyjazdu

Chivas de Guadalajara Niedługo ogłoszę swój pierwszy podpis dla Koniec 2022. W ostatnich godzinach rozmowy z Cruz Azul przyspieszyły do ​​negocjacji, w których uczestniczyli Roberto Alvaradoi Aurel Antona i Alejandro Mayorga. W przypadku „Piojo” będzie już miała datę przybycia do stada.

+ Kuchenka piłkarska Chivas zmierza do ligi MX 2022

Według różnych źródeł, które śledzą konkretny stół, brakuje tylko podpisania umowy między dwoma klubami, aby proces był oficjalny i że Alvarado dołączy do Chivas w przyszłym tygodniu. Czy ta sama sprawa nadal? Piłkarze Atlético, którzy nadal pracują pod okiem Michela Leno w środku przedsezonu.

Początkowo dokonano zamiany między Alvarado i Antoną na jeden sezon Mayorga to osobne negocjacje, ponieważ strona zostanie wypożyczona siłom Juana ReynosoTrener, który chce wzmocnić lewicę z powodu braku sił w tej sytuacji.

W Chivas był największym zwolennikiem tej wymiany Ricardo Pelayes, który był odpowiedzialny za kontraktowanie Piojo z producentami cementu, gdy kierownik pracował jako dyrektor sportowy w La Maquina, więc sprowadzi „starego znajomego”, który wiąże z nim duże nadzieje.

Drugie ogniwo w negocjacjach reprezentuje „Brujo”, który szuka wyjścia od czasu, gdy Chivas został pominięty w fazie reklasyfikacji w Apertura 2021.. Brak dyscypliny zawodnika, a także niewielki udział, jaki wykazał od czasu swojego przybycia, były jednymi z głównych powodów, dla których sztab szkoleniowy Stada zgodził się na jego odejście.

READ  Liga MX: W Chivas pod presją