8 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Rick and Morty” obsadza współgwiazdę Justina Roilanda po tym, jak został oskarżony o nadużycia, ale serial będzie kontynuowany bez niego, a dwaj główni bohaterowie zmienią swoje głosy

Niezależnie od tego, czy podoba nam się to bardziej, czy mniej, nie da się temu zaprzeczyć Ricka i Morty’ego To właśnie na swojej premierze zrewolucjonizowało panoramę młodzieżowej popkultury. Dan Harmon był już znany ze swojej pracy ’komunikacja społeczna’ale Justin Roiland wyskoczył znikąd (napisał kilka odcinków ’Czas przygody’ s Wodospady grawitacyjne), aby odnieść sukces, i upewnij się, że jest jedyną osobą, której nikt nie może wyrzucić z serii: Oprócz tego, że był współtwórcą i scenarzystą, był głosem dwojga bohaterów. Ale nic nie trwa wiecznie.

Boże

w maju 2020 r. Justin Roiland został oskarżony o przemoc domową, w tym uszkodzenie ciała i bezprawne uwięzienie z groźbą. Wydarzenia, według jego ówczesnej dziewczyny (której szczegóły nie zostały ujawnione, aby chronić jej anonimowość, są znane jako Jane Doe), miały miejsce w styczniu i Roiland nie przyznał się do winy.

Sprawiedliwość toczy się własnym tempem, więc opinia publiczna dowiedziała się o tym kilka tygodni temu: 27 kwietnia sprawa zostanie wznowionaA Adult Swim nie chce, aby Roiland zepsuł wizerunek jego najbardziej udanej serii w niedawnej pamięci. Z tego powodu i jak ogłoszono w tweecie, Postanowił wypędzić go na ulicę.

Adult Swim zakończył współpracę z Justinem Roilandem. Rick i Morty będą kontynuowane. Utalentowany i oddany zespół ciężko pracował nad sezonem 7. Trzeba przynajmniej powiedzieć, że serial będzie kontynuowany do sezonu 10 po podpisaniu umowy z siecią na 70 nowych odcinków w 2018. , który powoli się kręci.Teraz ta odsłona nowa Będzie transmitowany bez głosu i scenariuszy RoilandaKtóre dla niektórych są zmęczone słuchaniem teatralnych głosów bohaterów, jest błogosławieństwem, a dla innych jest to koniec po tym, jak stracili wiele z atrakcyjności, jaką mieli na początku.

READ  Fani wylewają się i zabierają do Teatru Ludowego, aby zobaczyć Marca Anthony'ego z bliska

Sezon szósty był niewielką poprawą w stosunku do poprzednich dwóch sezonów. z „Ricka i Morty’ego”, ale okaże się, czy to ręka Roilanda, czy brak go w drużynie, nie wpływa na jakość. Zobaczymy co będzie i Jeśli sama seria dostarcza metarefleksji na jej temat. Nie byłoby to oczywiście dziwne.