18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ricardo O’Farrell pojawia się ponownie po skandalu z Standoberos: „Czuję się dobrze”

Ricardo O’Farrell pojawia się ponownie po skandalu z Standoberos: „Czuję się dobrze”

po tygodniach nieobecności Ricardo O’Farrell Pojawił się ponownie i brał udział wraz ze swoimi zwolennikami w operacji.Detoksktóry żył w dniach ostatnich.

Po kontrowersjach, które miały miejsce z Wnuk MaoMeksykański komik Daniel Sosa i Sofia Nino de Rivera wycofali się z portali społecznościowych. Podobnie jego bliscy poinformowali, że był pod opieką profesjonalnego zespołu medycznego.

Należy pamiętać, że standupero zaatakował wielu kolegów z drużyny za złe traktowanie, co martwiło jego bliskich przyjaciół i fanów. Zdrowie psychiczne.

Komicy Ricardo O’Farrell, Mao Nieto, Daniel Sosa i Fran Hevea. foto: Instagram

Przeczytaj także „Ricardo O’Farrell ma się dobrze”; Zespół rodzinny i bliski zespół opiekują się standobero

Relacja między Nieto i Sosą i O’Farrell Była wstrząśnięta uwagami standupo, w których oskarżyła swoich byłych chłopaków o odurzanie i gwałcenie kobiety w kółko.

podczas InstagramRichie potwierdził, że wszystko z nim w porządku. „Jestem bardzo wdzięczny za wszystkie wiadomości wsparcia, komentarze i telefony, które otrzymałem od każdego z was” – powiedział.

Na swoim koncie osobistym napisał: „Moje oczy napełniają się wodą, kiedy nie mogę się doczekać, aby to przeczytać, ponieważ wolałbym dalej oczyszczać się z pieprzonych sieci społecznościowych”.

Ricardo O’Farrill to jeden z najpopularniejszych komików w Meksyku. Zdjęcie: Facebook

O’Farrell Zdradził, że towarzyszy mu jego dziewczyna Kristi Alfarotwoja rodzina i twoje zwierzę. W tej chwili pracuje nad nowymi projektami, które mają ożywić karierę po skandalu.

Powiedział: „Opowiem teraz szczegółowo całe to doświadczenie poprzez pasję, którą wkładam w rzeczy, które wykonuję z radością i ośmielam się nazywać sztuką”. Richie wyjaśnił, że datki, które otrzymał w poprzednich dniach, zostaną przeznaczone na cele charytatywne.

Zgodnie z oczekiwaniami wiadomość od na stojąco Wypełniony był pozytywnymi reakcjami ich fanów. „Do wszystkich, którzy pomogli nam z nerwami i okrzykami, po prostu musimy cię wspierać”, „Kochamy cię tak bardzo, Richie, jesteś istotą ludzką i to, że przechodzisz przez ciężkie czasy, jest słuszne”, „ Zawsze dobrze jest zrobić sobie przerwę i zacząć od nowa” – czytamy w poście.

Przeczytaj także Mao Nieto pojawia się po kontrowersjach z Ricardo Ovarim: „Teraz nie będę się bronił”

trzy lata temu, O’Farrell ujawnił, że jest ranny Nerwica. Od tego czasu rozpoczął walkę o przezwyciężenie zaburzenia zmieniającego życie Zdrowie psychiczne.

Z charakterystycznym dla niego poczuciem humoru standupero wystąpił w Metropolitan Theatre w 2019 roku. Przed publicznością powiedział: „Nazywam się Ricardo O’FarrellMam wtedy 28 lat, jestem obywatelem Meksyku i mam nerwicę”.

Przy innej okazji mówił o tym, jak radzi sobie z diagnozą swojego psychiatry. „Wyjaśniając, jak to działa, mówi mi:„ Nie martw się, twoje uczucia są dokładnie takie same jak wszystkich ludzi, smucisz się jak wszyscy ludzie, jesteś szczęśliwy jak wszyscy ludzie, złościsz się jak wszyscy ludzie, ale… trojaczki” – wyjaśnił komik.

Zapisz się tutaj Aby otrzymywać nasze biuletyny z codziennymi wiadomościami, opiniami i wieloma innymi opcjami bezpośrednio na swój adres e-mail.

foh