5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Riados zdobył swój piąty tytuł CONCACAF Champions League

Reados pokonał Amerykę w finale i ugruntował swoją pozycję króla regionu po raz piąty w jego historii

Monterrey wygrało swój piąty tytuł CONCACAF Champions League, pokonując Amerykę i tym samym zdobywając bilet na Klubowe Mistrzostwa Świata.

Pomimo dotarcia do finału konkursu regionalnego słabym ruchem w 2021 roku Apertura MX LigaMonterrey odzyskało siły, by zwyciężyć w finale, który odbył się na BBVA Arena.

Monterrey ma na koncie pięć czempionatów na wystawie A pierwszy z nich miał miejsce w 2011 roku, kiedy w końcu pokonali Real Salt Lake, drużynę MLS.

W tym czasie drużyną strategiczną kierował Victor Manuel Vucic, który poprowadził drużynę do dwóch tytułów ligowych, Apertura 2009 i Apertura 2010.

Z Humberto Suazo jako głównym bohaterem w tym czasie, Rayados zdobył bicampeonato w Concachampions Aby wygrać finał z Santosem, przejdź do klubowe Mistrzostwa ŚwiataW którym wyłonili się zajmując trzecie miejsce.

I jakby tego było mało, Monterey zdobyło swój trzeci tytuł w 2013 roku i po raz ostatni narzuciło się Team Laguna.

Do 2019 roku, kiedy byli pod przywództwem Urugwajczyka Diego Alonso, Monterrey zmierzyło się z Tygrysami w finale na Monterrey Classic i wygrało 2-1, aby ponownie wziąć udział w Klubowych Mistrzostwach Świata.Który również zajął trzecie miejsce.

Teraz są mierzone w AmerykaKto szukał zemsty po przegranej z Monterey Finał Apertury 2019, ale Monterrey powtórzyło dawkę, by po raz piąty podbić Conchampiona.

READ  „Wykorzystali moją chorobę”; Emilio Alonso i jego odejście z Azteca TV