22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Reżyser Huesca krytykuje pracę Ambriza: „Jego pomysł się nie rozprzestrzenił”

Meksyk /

Nacho Ambrese przybył Huesca Po lśnieniu z nią Lew zatrudnienie czerwiecjednak wyniki nie zostały podane i Zwolniony w październikuHuesca opuścił 12. miejsce w drugiej lidze hiszpańskiej. Kiedy ogłoszono jego zwolnienie, krytycy Jeden z fanów zespołu nie czekał, a teraz przybył również jeden z menedżerów, Robin Garcia.

Dyrektor sportowy zespołu mówił o pracy ambiry W prezentacji nowego technika, gdzie skomentował, że „Może pomysł wysłana przez nacho Nie skończyłem hakowania w formie. Przez ostatnie półtora miesiąca nie byliśmy zadowoleni z tego, co widzieliśmy. Nikt nie był szczęśliwy”.

Po drugie, Mówi też o tym, czego potrzebuje zespół, Po wynikach nie podano z Nacho na ławce. „To, czego potrzebujemy, to Odzyskuje ambicję i zabiera ją na boisko. To właśnie musi sobie uświadomić fan”.

ten Technik meksykański Był na ławce w drużynie aragońskiej w 12 meczów, który został nagrany Cztery wygrane, trzy remisy i pięć przegranych. W tej chwili nie wiadomo, czy ma inną ofertę, czy też przejmie stery zespołu Meksyk.

READ  Rubiales, aresztowany po przybyciu do Madrytu; Po złożeniu zeznań wypuścili go