24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rezerwacja wojskowa do startu w Miss Supranational w Polsce

Hrabia D.C. Brockmont (Pilstar.com) – 26 lipca 2021 – 19:00

MANILA, Filipiny – Przed pogrzebem 8 sierpnia Tindi Bazarez, jedna z trzech aktywistek z prowincji Patan, została koronowana na Miss Supernational Philippines 2021.

Do Polski wyjedzie 3 sierpnia, by zdążyć na zajęcia przedmeczowe.

Arnold Vegafria, dyrektor krajowy Miss World Filipin, ogłosił tytuł Tindy podczas każdej imprezy w Red Hotel w Quezon City. Był rozważany wraz z Kathleen Patton (Aklan), Rufą Nawą (Bohol) i Megan Dean Campbell (Labu-Labu City, Cebu).

28-letnia piękność z Arani została wybrana w plebiscycie przeprowadzonym przez organizację i kandydatki Miss World Philippines.

„Dziękuję moim współkandydatom. Dziękuję za spełnienie moich marzeń” – sprowokowała przyciągającą wzrok królową piękności wśród wiwatów innych uczestniczek, które przybyły na koronację.

Kiedy ogłoszono ogłoszenie, Tindy przez całą ceremonię płakała z radości, a dziewczyny malowały się nad jej makijażem i lekko powiększoną koroną, która ciągle zsuwała się jej z głowy.

Przed formalnym ogłoszeniem krążyły pogłoski, że organizacja wysłała Rainę HispanoAmericana 2019, zdobywczyni drugiego miejsca, Katrinę Legado.

Krążyły pogłoski, że Miss International Philippines 2019 Isabella de Leon będzie również reprezentować Filipiny, ponieważ nie mogła dostać się do międzynarodowych finałów w Indiach w obliczu narodowego wzrostu wariantu Delta.

Finał Miss World-Philippines 2021 miał się odbyć 25 czerwca, ale konsultant IATF musiał przesunąć swój plan na inny termin.

Niedawno w poście w mediach społecznościowych organizacja Miss World Philippines napisała: „Organizacja Miss World-Philippines przekształca nadchodzącą noc koronacji Miss World-Philippines, zgodnie ze zmienionymi ograniczeniami GCQ IADFP, które po raz pierwszy będą miały miejsce w niedzielę , 25 lipca, w południe, 8 sierpnia, to samo miejsce.”

Na bankiecie wysłanym w poniedziałek Tindi powiedziała, że ​​nie spodziewa się koronacji Miss Supranational Filipiny w 2021 roku. Powiedziała, że ​​da jej wszystko, by zdobyć koronę Miss Supernational.

READ  Kolumbijska siatkarka kobiet „odpada” w pierwszym meczu na mundialu w Polsce i Holandii | gra

„To naprawdę nieoczekiwane, ponieważ zwykle spodziewamy się, że będzie to wielka arena utraty widzów. Ale moja jest naprawdę inna. Nie chodzi o noc koronacyjną, ale o publiczność, ale zdaję sobie sprawę, że tak naprawdę chodzi o obowiązki i odpowiedzialność korony Musisz zaakceptować, że musisz pracować dla organizacji ”- powiedział.

Ujawnił również, że tytuł Supernational jest jego wymarzoną koroną, odkąd skończył 16 lat.

„Wyrafinowana korona była moim marzeniem, odkąd skończyłam 16 lat. Teraz, gdy mam wymarzoną koronę, zamierzam poświęcić cały swój czas i wszystkie moje wysiłki na rzecz firmy i promować moją inicjatywę na rzecz społeczności oraz moją misję zostania Miss Supernatural Filipin ”- powiedział.

– Obiecuję reprezentować nasz kraj w międzynarodowych konkursach i zdobyć drugą najbardziej wyrafinowaną koronę naszego kraju – dodał.

Finał Miss World-Philippines 2021 zostanie pokazany ogólnokrajowej publiczności za pośrednictwem Rainbow Network GMA-7 o 22:15. Coronation Night Time Broadcast o 19:00 na platformach KDX, iFlix, VTV i Globe Upstream Pay View.

Miss Supranational 2021 Coronation Night będzie wyemitowana w Polsce 21 sierpnia i wyemitowana na antenie GMA-7. – Z wypowiedziami Johna Milo Severo