21 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rey Mysterio zostaje wprowadzony do WWE Hall of Fame i obiecuje dać nauczkę swojemu synowi Dominikowi

Rey Mysterio zostaje wprowadzony do WWE Hall of Fame i obiecuje dać nauczkę swojemu synowi Dominikowi

Meksykańskie zapasy świętują, w ten piątek przeszedł do historii i dodał swojego czwartego przedstawiciela sala sławy przyłączać WWE z dochodami Tajny króljeden z najbardziej utalentowanych i charyzmatycznych wojowników.

Pan 619Urodzony w San Diego w Kalifornii, ale z meksykańską krwią w żyłach, swoje historyczne uznanie zdobył podczas imprezy w Nowym Jorku przywalić Towarzystwo jego rodziny i emocjonalna podróż po jego udanej karierze na ringu.


Rey Mysterio dołącza do wybranej grupy meksykańskich zapaśników

Rey Mysterio, któremu przez cały czas towarzyszył jego przyjaciel Konnan, który prowadził go w jego pierwszych krokach w zapasach w Stanach Zjednoczonych, dodał swoje imię do nazwiska Eddiego GuerreroI tysiąc masek i święty Jako meksykańscy członkowie Hall of Fame of the WWE.

„Dziękuję z całego serca, dziękuję za wspieranie całego wyścigu na przestrzeni lat, bardzo was kocham i wreszcie muszę podziękować ludziom, którzy uczynili mnie moim zespołem” – powiedział Rey Mysterio podczas swojego przemówienia. Do Galeria Sław WWE.


Przeczytaj także

Victora Hugo Alvarado

Rey Mysterio przysięga pobić syna

Chociaż ten piątek był dniem wolnym dla Tajny Królnie wszystko było szczęściem, bo jest coś niespokojnego, a on jest jego synem Dominik Mysterioktóry był odpowiedzialny za bycie wrogiem swojego ojca i jednym z najbardziej znienawidzonych wojowników w kompanii.

Musimy o tym pamiętać Dominik Nigdy nie męczyło go atakowanie swojej rodziny, w tym matki, siostry i siebie Tajny KrólPostanowił więc dać synowi lekcję, której nigdy nie zapomni.

Rey Mysterio, zapaśnik WWE

Instagram: @619iamlucha

Kilka godzin po turnieju Rey Mysterio powiedział: „Pobicie, które zamierzam zadać mojemu synowi, jest dedykowane wszystkim rodzicom, którzy traktują swoje dzieci tak, jak ja”. WrestleMania 39Gdzie zmierzy się z Dominicem w rodzinnej walce.

READ  Znaczenie czarnego moczu dla ocalałych ze „Snow Society” – naucz mnie o nauce

ze swojej strony, Dominik Twierdził, że ta wojna z ojcem była konieczna, aby mógł zostać gwiazdą WWE: „Praca z moim ojcem była bardzo frustrująca, ponieważ nie zawsze rozumiał, skąd pochodzi ani czego chce. Nie rozumiałem, co się dzieje w mojej głowie. Ale nie zrozumcie mnie źle, podobało mi się moment, w którym byłem w stanie wyssać z niego całą wiedzę”.