2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Resident Evil 4, Exoprimal, Mega Man i nie tylko

Kiedy Capcom wypuszcza ciężką artylerię, Wszystkie są radościami. I nie ma znaczenia, czy są to nowe gry, kontynuacje, rozszerzenia czy klasyki, które w jakiś sposób znajdują drogę powrotną. Połączone elementy tworzą plik Capcom Spotlight 2023 Bez niespodzianek, jak to jest, ale remake Resident Evil 4, Street Fighter 6 i prawie wszystkie wielkie sagi wróciły do ​​​​domu w taki czy inny sposób.

Oczywiście, mimo że wśród tego, co pokazano, brakuje nam jakiejś nieoczekiwanej nowości w postaci zaskakującej gry, nie można powiedzieć, że zostaliśmy bez radości: przez 26 minut cyfrowej imprezy zapowiadane były dema, otwarte okresy testowe i premiery, które wchodzą w skład Game Pass, a nawet prawdziwy maraton seriali, na który wszyscy są zaproszeni. Ale chodźmy na części.

Zgodnie z tradycją i zgodnie z oczekiwaniami od nas, w LifeExtra Zebraliśmy wszystkie ogłoszenia z Capcom Spotlight 2023 Wszystko w jednym miejscu, aby wyświetlić wszystkie wiadomości i spotkania. A jeśli chcesz obejrzeć całe wydarzenie od początku do końca, możemy Ci to również ułatwić: po prostu pomiń fragmenty poświęcone każdej grze, a znajdziesz ją w całości, bez cięć iz hiszpańskimi napisami.

Oczywiście, zanim przejdziemy do tematu, być może zainteresuje Cię informacja, że ​​dostępna jest wersja demonstracyjna Resident Evil 4.

Resident Evil 4

 • Data premiery: 23 marca
 • Gdzie: PS5, PS4, Xbox Series X/S i PC

Po pierwsze: Zgodnie z obietnicą Capcom podczas State of Play w lutym, remake Resident Evil 4 Otrzymasz prywatne demo przed jego wydaniem. I choć samo w sobie nie jest to technicznie nowe, naprawdę interesujące jest to, że można go już pobrać na systemy, w których zostanie wydany w ciągu kilku dni. Dekoracje jak te w przeszłości: Nie ma czasu ani limitu na grę.

Oczywiście, pomimo tego, że demo rozgrywa się mniej więcej na początku gry, ci z Osaki skorzystali z okazji, by wprowadzić do gry nowości. Resident Evil 4 Z luźnymi fragmentami fabuły gry i rozgrywki zaprojektowanymi tak, by sprawić, że będziemy chcieli więcej.

READ  Project Shaz, nowy projekt God Eater Team, oskarżony o plagiat - Kudasai

Na koniec ponownie pokazano zapowiedź filmu animowanego Resident Evil: Wyspa Zagłady, który, jak wiemy, będzie dystrybuowany przez Sony Pictures, będzie dostępny latem, a sama Jill przyłączy się do inicjatywy transportu bohaterów sagi Survival Horror do więzienia Alcatraz, które obecnie przeżywa apokalipsę zombie. Zły pomysł, ale bardzo dobre założenie.

Nie ma wymówek, by grać w Exoprimal

 • Data premiery: 14 lipca
 • Gdzie: PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i PC

Szalona propozycja konfrontacji dinozaurów wszelkich kształtów i rozmiarów z futurystycznymi zbrojami i technologią jest bardzo widoczna. Od początku mamy już ostateczną datę premiery: 14 lipca Jurajska fala pływowa egzoprimalny Na stołach i biurkach.

Oczywiście na propozycję gry kooperacyjnej nie będziemy musieli czekać tak długo. Oprócz wglądu w historię, system nagród i sezony, Capcom ogłosił, że odbędą się one między 17 a 19 tego miesiąca. Otwarta beta na różnych platformach Na wszystkich systemach, na które gra zostanie wydana, nagradzaj uczestników specjalnym naszyjnikiem.

Więcej dobrych wiadomości? Dodatkowa zabawa dla subskrybentów Game Pass: Ci w Osace właśnie ogłosili, że Exoprimal będzie dostępny w dniu premiery w usłudze Xbox, więc nie ma wymówki, aby go wypróbować.

Kolekcja Legacy Mega Man Battle Network gromadzi swoją zawartość

 • Data premiery: 14 kwietnia
 • Gdzie: Nintendo Switch, PS4 i PC

Nie można powiedzieć, że nie ma opcji i wymówek, aby go zdobyć Kolekcja Legacy Mega Man Battle Network: Oprócz tego, że wybór gry można kupić w dwóch tomach po 39,99 € każdy i za pojedynczą opłatą 59,99 €. Oczywiście, mimo że nie jest nowy, Capcom zdołał uzupełnić wartość tej kolekcji wieloma niespodziankami.

Na początek, do niekończących się dodatków w postaci ponad 1000 ilustracji, 188 piosenek, nowych aspektów i funkcji sieciowych, między innymi, musimy dodać, że w grze możemy aktywować 499 patchów, które do tej pory były dostępne tylko w Japonii . Abyś mógł robić naprawdę szybkie postępy, dodano również tryb Buster Max, który zwielokrotnia twój atak o 100.

READ  Kumple ze swobodnego spadania w czerwcu; Premiera na Xbox, Switch, Epic Games Store i nowości

Oczywiście prawdziwa magia kolekcji polega na tym, że 10 gier z sagi zawiera poprawki i nowe opcje dla istniejących systemów, a także ostatnią zachętę do wyjaśnienia wątpliwości: Kolekcja Legacy Mega Man Battle Network Oferuje sporo zachęt i premii za uruchomienie. ze wszystkim, w zakładce Steam Widzimy głośną nieobecność: Teksty nie będą tłumaczone na język hiszpański.

Street Fighter 6 przedstawia swój najnowszy komentarz

 • Data premiery: 2 czerwca
 • Gdzie: PS5, PS4, Xbox Series X/S i PC

Uliczny wojownik 6 Nie mogło go zabraknąć na gwiezdnym wydarzeniu Capcom, chociaż nowy na wystawie nie był zgodny z traktowaniem pozostałych gier: słynna japońska aktorka Hikaru Takahashi Zamknij zespół komentatorów, którzy wniosą radość i emocje do każdego meczu.

Oczywiście obawiamy się, że Takahashi, podobnie jak pozostałych ośmiu komentatorów, będzie mówił w ich języku ojczystym, ograniczając opcje do angielskiego lub japońskiego lub odbierając opcję.

Plusem jest to, że oprócz dzwoniących do nas przyszłych wiadomości z Uliczny wojownik 6Więcej pokazanych fragmentów rozgrywki i pamiętaj, turnieje Capcom Pro Tour zapewnią szalone nagrody: nowy sezon rozpoczyna się z nagrodami przekraczającymi 2 000 000 $.

Świętujemy 40 lat pod nazwą: Capcom Town

Biura firmy Capcom zostały otwarte w czerwcu 1983 roku i od tego czasu nie przestały wypełniać naszego życia obsesjami. 40 lat później firma Osaka Corporation opracowała plan, aby cały świat uczcił ten kamień milowy: cyfrowe muzeum i park rozrywki o nazwie capcomtown.

W tej chwili wiemy, że to muzeum jest w budowie i zostanie otwarte 12 czerwca, 10 dni po premierze Street Fighter 6. Jednak już można je zwiedzać witryna jako przystawka Jak wyglądałoby Capcom Town?

Ghost Trick: Phantom Detective ma już datę premiery

 • Data premiery: 30 czerwca
 • Gdzie: Nintendo Switch, Xbox One, PS4 i PC
READ  WhatsApp: metody, których możesz użyć, aby nikt nie wiedział, że przeczytałeś wiadomość | Aplikacje | Samouczek | Smartfon | Android | iPhone | nd | nnni | ZABAWA SPORTOWA

Zebraliśmy nasze hity w czerwcu, ale wciąż jest miejsce na jeszcze jedną rozkosz, zanim skończymy miesiąc: zaktualizowaną wersję Ghost Trick: Widmowy detektyw, oryginalna gra, w której będziemy musieli zmienić los, zapobiegając serii śmiertelnych przestępstw z bardzo niezwykłą cechą: główny bohater został już zabity. Oczywiście możemy korzystać z rozmaitych upiornych mocy.

Co nowego w porównaniu z oryginalnym Nintendo DS? Oprócz nowego trybu wyzwań, całkowicie zaktualizowano grafikę, odświeżono interfejs, dodano wiele dodatków, poprawiono rozgrywkę, a wszystkie 37 utworów muzycznych otrzymało nowe aranżacje.

Chociaż, szczerze mówiąc, rozumiemy, że Capcom zada sobie trud przetłumaczenia tekstów na hiszpański. Zobaczmy, czy widmowa przygoda detektywa Cecila ma więcej szczęścia Kolekcja Legacy Mega Man Battle Network i nowe wersje Adwokat As.

Monster Hunter Rise – Sunbreak trafia na nowe systemy

 • Data premiery: 28 kwietnia
 • Gdzie: Xbox Series X/S, Xbox One, PS5, PS4, PC (Windows)

Czy w pełni wykorzystałeś Monster Hunter Rise na Xbox i PlayStation? W takim razie nadszedł czas, aby podjąć nowe wyzwania: tak jak obiecano, duży płatny dodatek Sunbreak pojawi się wiosną z hojną ilością nowej zawartości, nową fabułą i zaawansowaną mechaniką, aby uszczęśliwić myśliwych, a także darmową 13-dyskową wersję gry gra.

bardziej konkretnie, 28 kwietnia. Oczywiście wszystkie premie i zachęty przed zakupem już się zaczęły, z dodatkową zachętą, że gra będzie dostępna w dniu premiery w Game Pass firmy Microsoft.

A co z odtwarzaczami Nintendo Switch i Steam? Capcom o tym nie zapomniał i zaprasza nas na przyszłe wydarzenie w całości poświęcone Łowca potworów Omówiona zostanie kolejna porcja zawartości i dodatków do v15 gry, zapewniając, że nowości będą gotowe również na kwiecień.

Chcesz zobaczyć wszystko od początku? Oto całe wydarzenie Capcom Spotlight 2023