3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Reprezentacja Meksyku: Miguel Herrera został poproszony o pokierowanie Reprezentacją Meksyku

Reprezentacja Meksyku: Miguel Herrera został poproszony o pokierowanie Reprezentacją Meksyku

IW najbliższą środę pierwszy oficjalny kontakt pomiędzy Michaela Herrery i Meksykańska Federacja Piłki Nożnej. Do tego rozmowy i negocjacje Kierunek artystyczny tricolor.

Oprócz Herrery, Guillermo AlmadeAby skontaktować się na przyszłym spotkaniu, Projekty zostaną zaprezentowane i dogłębnie przeanalizowane, co im najbardziej odpowiada i sprzyja właścicielom meksykańskiej piłki.

W przypadku Almady projekt Będzie to obejmować obecność Jaime Lozano W ramach sztabu szkoleniowego z zamiarem stania się w przyszłości naturalnym kandydatem do przejęcia sterów El Tri.

od Wykluczenie reprezentacji Meksyku z mundialu w Katarze 2022 Gdzie nastąpiła wpadka, kiedy odszedłem w fazie grupowej pod dowództwem kapitana Gerarda Martino, FMF podjęła się zadania rygorystycznej analizy najlepszej opcji, w kierunku której można poprowadzić proces Puchar 2026 odbędzie się w Meksyku, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Marcelo Bielsa, nieostrożny

wyjście Grupa Pachuca spowodował Możliwe spotkanie z Marcelo Bielsą Zostało to całkowicie wykluczone, ponieważ to właśnie ta grupa najsilniej popierała tę możliwość, oprócz tego, że była bardzo zaborcza Dobre relacje z argentyńskim trenerem.

Tak potoczyły się sprawy z Miguelem Herrerą podczas jego pierwszego doświadczenia z trio

Herrera jako jedyny spośród kandydatów ma doświadczenie w reprezentacji Meksyku. wszy objął kierownictwo artystyczne Tri w październiku 2013, Początkowo poprowadził eliminacje do Mistrzostw Świata 2014 w Brazylii; Jednak w sumie pozostał na ławce rezerwowych do 2015 roku Rozegrano 37 meczów, w tym 19 zwycięstw, 11 remisów i 7 porażek.

W Brazylii 2014, pod przewodnictwem Herrera, Meksyk Doszedł do 1/8 finału, gdzie został wyeliminowany przez Holandię.

READ  Rosyjski Bryullovsky zdradza, dlaczego opuścił Fox Sports