2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Renault Kwid ma nowego, tańszego i mniejszego elektrycznego kuzyna

„Little Unicorn” tłumaczy się jako JMEV EV2 Little Kirin, samochód elektryczny urodzony w Chinach z tą samą bazą co samochód elektryczny Renault Kwid.

Podczas gdy spółka joint venture Renault z Dongfeng produkuje dla całego świata Renault Kwid Electricwe wszystkim, co zrobił warianty i markiFrancuzi ciężko pracują również w swojej innej społeczności w Chinach. Została założona w 2019 roku pod nazwą Jiangling Motors JMEV I jego praca też Produkcja samochodów elektrycznych.

po, po Azum Yektóry jest oferowany w Europie jako śliski tłumTeraz oferuje samochód miejski: JMEV EV2 Mały Kirin. młodszy od koidaA nawet z R4) i zrecenzowane tutaj kilka tygodni temutrafił do sprzedaży w Chinach za 55 900 juanów; Równowartość około 7900 dolarów 38 milionów kolumbijskich peso!

Wykonany na tej samej bazie technicznej co Renault, ten elektryczny „samochód miejski”. Stara się konkurować z niepokonanymi Wuling MINI EV w azjatyckim gigancie. Jego propozycja jest jednak bardziej tradycyjna. O tyle wizualnie Wygląda jak „mała Zoe” Ma tylko 3,50 metra długości.

JMEV EV2 Mały Kirin, chiński kuzyn Renault Kwid

JMEV EV2 Little Kirin: nowy „kuzyn” samochodu elektrycznego Renault Kwid

Przejdźmy do szczegółów przed JMEV EV2 Little Kirin, którego imię tłumaczy się jako „mały jednorożec” po hiszpańsku. Jest napędzany silnikiem elektrycznym umieszczonym na przedniej osi i jedną z jego zalet 35 KM (26 kW) i 84 Nm momentu obrotowego po wyjęciu z pudełka.

Zasilanie pochodzi z akumulatora o pojemności 15,86 kWh, co daje Do 175 km autonomii W ramach kursu chińskiego CLTC. Ponadto do A Maksymalna prędkość to 100 km/h.

Jego wystrój wnętrz jest bardzo prosty, ale wygląda dobrze. Wersja podstawowa ma konwencjonalny system audio 2DIN z Dwa głośniki i port USBpodczas gdy najbardziej wyposażone mają ekran multimedialny. W każdym razie opcji łączności i wyposażenia nie jest tak wiele.

READ  Z tym listem dostarczają do 250 000 peso właścicielowi starej monety 1 peso

JMEV EV2 Mały Kirin, chiński kuzyn Renault Kwid

JMEV EV2 Mały Kirin, chiński kuzyn Renault Kwid

Inne obecne elementy to cyfrowy pulpit nawigacyjny, Przednie i tylne czujniki zbliżeniowe, dwie przednie poduszki powietrzne i klimatyzację. Dodatkową wskazówką jest to, że możesz go wygodnie nosić Czterech dorosłych pasażerów.

Jest mało prawdopodobne, że JMEV EV2 Little Kirin zobaczymy poza Chinami. Ale na pewno będzie Akceptowalna opcja dla głównego nurtu mobilności elektrycznej. Tak jak chce wielu producentów w Kolumbii.

Możesz być zainteresowany: Renault ogłasza nową fazę, która zostanie podzielona na 5 firm (jedna z Geely)


Oscar Julian Restrepo Mantilla. Linia: Colisa.