24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Renato Ibarra. Operacja to najlepsza opcja dla gracza

Meksyk /

Zgodnie z wnioskami Luisa Fernando Miramontesa, Najlepszy wybór dla Renato Ibarra Operacja miała być wykonana, a nie tylko leczenie z rehabilitacją. Lekarz potwierdza, że ​​badania lekarskie wskazują na silną kontuzję sportowca wyczynowego.

Lekarz jest specjalistą, który wykona operację Renato, który w końcu przeciwstawił się zespołowi medycznemu i postanowił udać się do Ekwador Zobacz innego lekarza, któremu ufasz, aby uzyskać drugą opinię medyczną.

Operacja jest najlepszą opcją ze względu na rozłąkę, na którą cierpiał, o czym mówiono w artykułach, pomiarach i książkach oraz o tym, co widzieliśmy u matematyków; To on ma najlepsze wyzdrowienie, całkowite wyzdrowienie. Być może u ludzi takich jak ty, takich jak ja, którzy aspirują do biegania, możemy wyzdrowieć z leczenia; Dlatego najbardziej zalecana jest operacja u elitarnych sportowców. Ale w tym przypadku szanujemy decyzję pacjenta; Ostatecznie to właśnie czyni go bardziej komfortowym” – powiedział Miramontes w rozmowie z ESPN.

Jaką kontuzję doznał Renato Ibarra?

Według lekarza MiramontePomocnik Ekwador Doznał poważnej kontuzji jednego z mięśni lewej nogi.

Miał przerwę w jednym z mięśni tworzących jego ścięgna udowe. Osteoporoza spowodowała silne cofanie się mięśni. Dlatego zaproponowaliśmy mu możliwość chirurgii w przychodni.

Powrót do zdrowia po tej kontuzji trwa od czterech do sześciu miesięcy. Możesz również wypróbować proces rehabilitacji bez przechodzenia przez salę operacyjną, ale powrót do zdrowia może zająć tyle samo czasu.

Renato odmówił operacji

Mimo że był już zaplanowany na operację, pomocnik zdecydował się na konsultację ze specjalistą ze swojego kraju i na razieWyłączony do końca turnieju Otwarcie 2021.

„Wydaje się, że jest lekarz z twojego kraju (Ekwador), którzy zalecili poczekanie na operację, aby zobaczyć możliwość jej wystąpienia z postępowaniem niechirurgicznym. To ostatnie, co od niego słyszałem. Więc chciał poczekać. Myślę, że wróci do domu, aby porozmawiać z tym lekarzem.

READ  Cristiano, Zlatan, Lewandowski, Włochy i nie tylko: 12 drużyn, które zagrają w eliminacjach do Mistrzostw Świata UEFA