14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rekruterka wyświetla najgorsze błędy, jakie widziała w swoim CV

Rekruterka wyświetla najgorsze błędy, jakie widziała w swoim CV

  • Zdjęcia grupowe, zbyt duża szczerość i umieszczanie firmowego e-maila to jedne z najgorszych błędów, jakie kandydaci popełniają w swoim CV.

  • Obecnie istnieje nieskończona liczba sposobów, na jakie możemy się poinformować, aby stworzyć przyciągające wzrok CV.

  • 100% rekruterów uważa, że ​​gramatyka jest jedną z najważniejszych cech podczas badania CV kandydatów.

Psycholog zajmujący się rekrutacją postanowił pokazać użytkownikom niektóre z Najgorsze błędy, jakie widziałem w CV Dołączyli do niego inni profesjonaliści.

Wcześniej czy później ludzie na całym świecie muszą zaangażować się w świat pracy, aby zarabiać, utrzymywać się i zaspokajać podstawowe potrzeby, a także zapewniać sobie pewne „luksusy”, których nie potrzebują.Życiorys, znany również jako życiorys lub życiorys programowymoże odegrać kluczową rolę, aby się do niego dostać.

To jest niesamowite „wyścig życia„Powinna być stale aktualizowana o pewne umiejętności, doświadczenia i ustawienia, które kandydat może zdobyć poprzez różne stanowiska lub instytucje edukacyjne, aby te firmy lub firmy, w których chce pracować, mogły przeprowadzić proces aplikacji i przyspieszyć proces selekcji. Za pomocą filtra profilu, aby sprawdzić, czy to może być właściwe.

Mimo to istnieją pewne specyficzne czynniki, które mogą sprawiać kandydatom pewne problemy podczas przygotowywania CV, co może kosztować ich pracę. Według badania przeprowadzonego przez PageGroup, w którym wspomniałem o niektórych Najważniejsze aspekty do rozważenia z punktu widzenia konsultantów rekrutacyjnych podczas studiowania CV:

  • 100% uważa, że ​​nie powinny one zawierać błędów gramatycznych
  • 98% uważa, że ​​powinny być napisane profesjonalnie
  • 95 procent uważa, że ​​powinni szczegółowo opisać swoje umiejętności
  • 93 proc. uważa, że ​​powinni rejestrować wszystkie pozycje oglądane w tej samej firmie
  • 86% uważa, że ​​powinni używać terminów związanych z ich branżą

Psycholog i twórca rekrutacji postanowił pokazać użytkownikom w sieciach społecznościowych niektóre z Najgorsze błędy jakie widziałem podczas filtrowania CVaby przyszli kandydaci nie wyświetlali problemów w momencie ich wyboru, z procesu filtrowania.

Umieść tweeta #CV # wiesz #Stanowisko ♬ No Lie – Sean Paul ♬

Umieszczenie zdjęcia grupowego, wskazującego, że masz dobrą obecność, oraz umieszczenie adresu e-mail osoby kontaktowej z organizacji, w której aktualnie pracujesz, w tym bardzo osobistych danych i bycie bardzo szczerym, to tylko niektóre z Najgorsze błędy, jakie zauważył rekruter podczas analizy CV.

READ  El precio del dólar hoy, 14 de diciembre, el valor del peso disminuye

Podobnie inni użytkownicy byli przerażeni, gdy zdali sobie sprawę z tych błędów, stwierdzając „Właśnie wysłałeś mi zdjęcie świątecznej kolacji, zostałam”, „Te rzeczy podnoszą moją samoocenę”, „Co w tym dobrego?” Czy zdjęcie ze znajomymi jest złe? Wśród innych komentarzy na jej temat.

To nie pierwszy raz, kiedy mała dodatkowa informacja spowodowała problemy wśród rekrutów; Jakiś czas temu profesjonalista poprosił internautów, aby przestali Dołącz swój znak zodiaku w swoim CVponieważ nie miało to nic wspólnego z profilami, których szukali, co mogło kosztować ich pracę.

Mimo to istnieje kilka sposobów, dzięki którym nadal możemy uratować nasze CV, ponieważ obecnie istnieją niezliczone zasoby, które pomagają nam poprawić zarówno estetykę, jak i informacje, a tym samym przyciągnąć uwagę firm, dla których chcemy pracować.

Przykład tego można znaleźć w Randstad, firmie sieci społecznościowej, Wspiera przyszłych kandydatów, aby mogli lepiej wysyłać swoje CV i jak skutecznie zorganizować e-mail z podaniem o pracęmiędzy innymi informacje istotne dla osiągnięcia większych możliwości zatrudnienia.

Umieść tweeta W ten sposób powinieneś organizować swoje e-maile do HR #zielony ekran #CV #Biografia #Porady #Praca ♬ Feel Sad – Queens Road, Fabian Gretz

projekt i Wprowadzające w błąd informacje w CV Może to oznaczać utratę ważnej okazji biznesowej i ucieczkę talentów do firm.

Czytaj teraz:

Szef znajduje swoich kelnerów jedzących resztki i beszta menedżerów

„W dzień jestem jednym, a nocą jestem drugi”; Znaleźli „zamienne” sandały Gucci

Prawda o szukaniu pracy w sieciach społecznościowych