16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rekord Polski anty-LGBTQ + ukrywa zwycięstwo olimpijskie – Politico

Rekord Polski anty-LGBTQ + ukrywa zwycięstwo olimpijskie – Politico

WARSZAWA – Prezydent RP Andrzej Duda ogólnie pogratuluje każdemu polskiemu sportowcowi zwycięstwa, ale jest niezwykle cichy, ponieważ srebrne kobiety zdobyły w środę pierwszy medal w kraju na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

To prowadzi do pytań polskie media Czy jego niechęć jest związana z jednym z czterech łazików, Katarginą Jillman, która okazuje się być lesbijką.

Podczas emocji Wywiad W środę w telewizji państwowej Jillman podziękował swojej dziewczynie.

Duda wyzwolił Kampania Wbrew temu, co nazwał „ideologią LGPD” podczas zeszłorocznej kampanii wyborczej, próbując przyciągnąć konserwatywnych wyborców.

Biuro prasowe prezydenta poinformowało w czwartek, że po zakończeniu olimpiady Duda może pogratulować wszystkim medalistom.

Stanowi to wyraźny kontrast z jego zwykłym entuzjazmem do zdobywania polskich osiągnięć sportowych. Śledzono kanał Twittera biura Dudy Ćwierkać O „Crossing the Fingers” dla polskich olimpijczyków z 23 lipca. Jest jeden na stronie Kancelarii Prezydenta Fabuła O wsparciu Dudy dla polskich sportowców opublikowanym w zeszłym tygodniu.

Mimo że członkowie rządzącej prawicowej koalicji kierowanej przez Nacjonalistyczne Prawo i Sprawiedliwość angażowali się w werbalne ataki na osoby LGBTQ+, premier Mathews Moraviki pozdrowił „wspaniałe” polskie łodzie prosto w twarz. Poczta Dzień po ich zwycięstwie.

Według tegorocznej „Tęczowej Europy” Polska jest jednym z najbardziej tolerancyjnych krajów w Unii Europejskiej. Zaszeregowanie ILGA – Europe, organizacja pozarządowa zajmująca się prawami osób LGBT z siedzibą w Brukseli.

Warszawa jest Uwięziony Z ciągłą UE Postanowienia Samorządy ogłosiły się „strefami bez ideologii LGBT”, co wpłynęło na pewną formę finansowania UE. Komisja Europejska Wystrzelony Pozew przeciwko Polsce na początku tego miesiąca za „brak współpracy” na prośbę o szczegółowe informacje na temat uchwał.

Parlament Europejski na początku tego roku Ogłoszony Cała Unia Europejska jest „wolną strefą LGBTQ”.