2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rekiny ścigają grupę rybaków w Stanach Zjednoczonych

co zostało zaprogramowane Jako dzień relaksu i polowania w grupie ludzi Transformacja W chwili prawdziwego horroru. To dlatego, że grupa rekinów ściga łódź. Wędkowanie kilka kilometrów od brzegów Zatoki Meksykańskiej.

Z tego powodu wydarzenia zostały nagrane na taśmę wideo i rozpowszechnione w sieciach społecznościowych Jak szokujące było zobaczyć tak wiele rekinów O małej łódce.

Łódź rybacka płynęła 15 mil od Wenecji w Luizjanie | prywatny

Nazwij człowieka Dillon May wszystko policzył do portalu Storyful On i jego przyjaciele łowili tuńczyka, gdy powierzchnia wody zaczęła się marszczyć. na początku Myśleli, że to grupa tuńczyków Więc popłynęli prosto w tę walkę.

„Potem zobaczyliśmy, że to rekiny na stosie przynęty i nigdy nie widzieliśmy czegoś podobnego” – powiedziała May. „W zasięgu wzroku nie było też łodzi z krewetkami!” oświadczenie.

W filmie opublikowanym w mediach społecznościowych m.in. Pokazane są rekiny gorączkowo ścigające ławicę ryb Mały, rozbił się nawet o burtę statku.

Naoczni świadkowie powiedzieli, że więcej niż dziesięć rekinów Kołysali się w kierunku łodzi, podczas gdy ryba próbowała się pod nią schronić, W końcu rekiny wykorzystały małą łódkę na swoją korzyść, zmuszając łódź do jedzenia.

Wydarzenia miały miejsce ok 15 mil od wybrzeży Wenecji w Luizjanie Południowo-wschodnie Stany Zjednoczone.

„Kiedy przybyliśmy na miejsce, rekiny już znalazły strąk i przycisnęły go do łodzi, aby się pożywić” — wspomina May.

JCM

READ  Dlaczego nie jesz mięsa?