4 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rehabilitują sale medyczne zniszczone przez pożar w szpitalu Chavez

Rehabilitują sale medyczne zniszczone przez pożar w szpitalu Chavez

Hermosillo, Sonora. – Po dwóch tygodniach pracy, we wtorek w Instytucie Ubezpieczeń Społecznych i Usług dla Pracowników Państwowych Sonora (Estisone) dr Chaveza zostały zrehabilitowane dwie izby chorób wewnętrznych zniszczone przez pożar.

Uszkodzone pomieszczenia zostały wyremontowane wraz z rehabilitacją różnych elementów instalacji gazowej i elektrycznej.


-ogłoszenie-

Jesus Manuel Acuña Méndez, dyrektor generalny Estesson, poinformował, że miejsce, w którym wybuchł pożar, jest jednym z najstarszych obszarów szpitala, więc w momencie montażu przewodów gazowych nie było żadnych norm kontrolnych, a przewody elektryczne były przyklejone. to za ścianą.

„Z biegiem lat przewody tlenowe skorodowały, a gdy ktoś coś podłączył, nastąpiło zwarcie, które doprowadziło do błysków, a ze ściany wyszedł ogień. Czyli w praktyce, jak zapowiedziałem dwa tygodnie temu, było to opatrznościowe ostrzeżenie” – wyjaśnił.

Urzędnik państwowy uznał, że są teraz lepsze obiekty, ponieważ odnawianie zespołu technicznego i medycznego było nieubłagane.


-ogłoszenie-

„Gdybym miał cały ten uszkodzony obszar, cóż, w ciągu około dwóch tygodni został rozwiązany” – powiedział.

Acuña Mendez ostrzegła, że ​​kiedy otrzymali instytut, istniały protokoły ochrony ludności, jednak nie mieli informacji na temat przeglądów szpitali ani powiadomień o błędnej komunikacji.

Podkreślił, że „ostatnie plany instytutu należą do administracji Felixa Valdesa, polecono mi rozpocząć kompleksowy przegląd tego”.


-ogłoszenie-

Javier Ortiz Palma, dyrektor szpitala Chavez, wyjaśnił, że specjalnościami oferowanymi w tej dziedzinie chorób wewnętrznych są kardiologia, endokrynologia, neurologia i inne.

„To miejsce o dużej pojemności pacjentów, co jest ważne dla szpitala” – powiedział.

Jesús Manuel Acuña podkreślił, że wyremontowany obszar jest ważną częścią, więc od tego momentu rozpoczęli mapowanie ścieżki elektrycznej, infrastruktury, tlenu i gazów medycznych, aby kontynuować interwencję i modyfikację każdego elementu, który może stwarzać ryzyko nieszczęśliwego wypadku .

READ  ➤ Poniższy test wirusowy porysuje twój umysł i rozwiewa wątpliwości: Czy widzisz zebry, czy tylko drzewa? | Test psychologiczny | wirusowe | kierunek | Meksyk | MX | Meksyk

„Przede wszystkim mamy problemy z wiekiem w infrastrukturze, są osoby, które się obrażają, bo mówimy, że to miejsce jest stare, ale wszyscy właściciele praw dobrze o tym wiedzą, bo to oni na tym cierpią, a my mamy problem przecieków, będą części, które będziemy musieli usunąć. Części dachu są rekonstruowane.

Menedżer z Isssteson potwierdził, że wykluczył inne zwarcia, ale kontynuował wszystkie poprawki, aby wprowadzić korekty zapobiegawcze.