9 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Redrado i Manzano byli widziani razem w Argentynie w Polsce

Ekonomista Marcin Retrodo i przedsiębiorca José Luis Manzano Imprezę zarejestrowała kamera Reprezentacja Argentyny i Polsce w najbliższą środę, 30 grudnia. Były szef banku centralnego opowiedział PERFIL o szczegółach spotkania i powiedział, że został zaproszony przez fundusz inwestycyjny rządu Malezji, który inwestuje w Ameryce Łacińskiej.

Rozmowa jednego z najwybitniejszych biznesmenów w kraju ze słynnym byłym urzędnikiem Banku Centralnego miała miejsce podczas ostatniego meczu fazy grupowej reprezentacji narodowej, w którym drużyna prowadzona przez Lionela Scaloniego pokonała swojego polskiego odpowiednika 2:0. Wszedł do 1/8 finału mistrzostw świata.

Wśród napięć związanych z klasyfikacją drużyny Lionela Messiego na boisku, Manzano spotkał się w środę z Retrato. Informację tę opublikowała dziennikarka Domitila Dellacha Naród.

Znamy się od dawna Spotykamy się na arenie stadionu. Przed meczem wymieniliśmy poglądy” – powiedział ekonomista z Kataru. Zapytany o szczegóły wyjazdu, Redrado powiedział, że został zaproszony przez rząd Malezji. „To rządowy fundusz, który inwestuje w Ameryce Łacińskiej. Współpracuję z nimi przy ocenie projektów” – wyjaśnił.

Loretta’s Fault in Communication: Prawie od liceum

Były minister spraw wewnętrznych Carlosa Menema, partner Eaton i Grupo América, Manzano jest postacią typowo nie na miejscu. Jeden z nich miał miejsce 14 listopada Forum Łacińskie Iefa Gdzie Mówił o jednym z najpoważniejszych napięć między partią rządzącą a sektorem prywatnym: niedoborze dolara, który nadwyręża rezerwy banku centralnego.

Wybielił także ofertę Power na walutę północnoamerykańską: „To będzie walka o dolara do ostatniego dnia administracji„, ujawnił.

Biznesmen jest znanym rolnikiem o niskim profilu. Dlatego obecność Sergio Massy w Ministerstwie Gospodarki zwróciła uwagę.

José Luis Manzano

Profil zapytał Redrado, czy to był statek, który łączył Manzano z byłymi okolicami Frente Renovador de Massa. „Żadnego, całkowicie niezależnego. W 2011 roku zostałem zatrudniony do kierowania restrukturyzacją zadłużenia Supercanal” – wyjaśnił na temat procesu zatwierdzania, który zakończył się w 2012 roku po 11 latach i 9 miesiącach za 400 mln USD. Obecnie, Były urzędnik daleki jest od decyzji podejmowanych przez ministra ds. gospodarczych.

READ  „W polityce Unii Europejskiej jest konflikt. Polska i Węgry zrozumieją, że zrobili coś złego”.

28 listopada w rozmowie radiowej z Antonio Fernandezem Lorente AM990Omówiono możliwość objęcia systemem paliw Rozsądne ceny, coś, co w końcu się wydarzyło. „Zawsze próbuje się wyleczyć epidemię, nakładając zimne ubranie na argentyńską gospodarkę, a tak naprawdę trzeba działać z planem stabilizacji i wzrostu” – powiedział.

„Dopóki jest jeden Zintegrowany projekt Infekcja całej argentyńskiej gospodarki nie zostanie rozwiązana” – dodał.

g/ff

Ty też będziesz