23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Red Bull zdaje sobie sprawę, że coś nie działa w ich przypadku tak samo

Red Bull zdaje sobie sprawę, że coś nie działa w ich przypadku tak samo

HOch, to oznacza, że ​​zostało otwarte Nowy Puchar Świata w Formule 1, trio Red Bull, Ferrari i McLaren, Po Maksie Verstappen zrezygnował ze zwycięstw w dwóch z trzech ostatnich wyścigów. Tak sugeruje Fred Vasseur z Ferrari lub sam Jos Verstappen (także Helmut Marko), który bardzo krytycznie ocenia ścieżkę, jaką podąża zespół Milton Keynes od początku sezonu.

Właściwie mógłbyDystans został skrócony zgodnie z harmonogramem Na torach, na których Red Bull tradycyjnie boryka się z większymi trudnościami. Teraz z Kanada. Prym wiodą Barcelona, ​​Austria i Silverstone Na torach austriacki samochód sprawował świetną kontrolę przez ostatnie dwa lata i tego można się spodziewać Ponowna „normalizacja” układu sił I więcej, gdy przejdzie część dotycząca aerodynamiki Jak ujawnił Chico Perez, wkrótce w RB20 zostaną wprowadzone ulepszenia.

Do Christiana Hornera Nie ma zauważalnego spadku, a wszystko sprowadza się do dostosowania się do układów miejskich. „Oczywiście ten wyścig zostanie wygrany w sobotę i tak właśnie jest „Mieliśmy zły dzień” „Musimy to zrozumieć, zrozumieć problemy z prędkością i ograniczeniami” – powiedział w telewizji po wyścigu. „W zeszłym roku widzieliśmy coś takiego w Singapurze, więc mieliśmy kolejny precedens. „Wiemy, że jest to obszar samochodu, nad którym musimy popracować”.Mówi, że zawieszenia zawsze były elementem do naśladowania przez resztę zawodników.

„To był bardzo wyrównany wyścig, 10 najlepszych zakończyło wyścig tam, gdzie zaczęło, a czerwona flaga skutecznie zakończyła wyścig, ponieważ wszyscy mieli dobiec do końca wyścigu, więc udało nam się Kilka lekcji do odrobienia W ten weekend się ucz” – sugeruje

Szef Red Bulla optymistycznie ocenia perspektywy samochodu przed Barceloną, Red Bull Ring i Silverstone, które utworzą pierwszą Potroić Rok po Kanadzie. „Słuchaj, jednak nie przyjmujemy niczego za pewnik Miejmy nadzieję, że te gąsienice dostosują się do samochodu. Samochód wygrał pięć wyścigów, zajął drugie miejsce w Miami i wygrał dwa wyścigi Sprint „To nie znaczy, że zmienił się z dobrego samochodu w zły samochód”. Potwierdza, że ​​pamięta imponujące liczby w tym roku w porównaniu z jakimkolwiek innym krajem.

READ  Santiago Jimenez zdradza, dlaczego woli Meksyk od Argentyny

Przejrzyj zawieszenia i resztę

„W Monako nie możemy wykorzystywać naszych mocnych stron i musimy zrozumieć, jakie są te słabości i, jak sądzę, jak sobie z nimi poradzić Jest to proces ciągły, gdy tylko wejdziesz w prawo malejących przychodów. Naturalnie Twój styl zmienia się w zależności od Twoich słabości” – mówi, zakładając, że różnica się zmniejszyła, bo w 2023 roku zwycięzcą zostanie Verstappen przed Fernando Alonso.

Wydaje się, że go to niepokoi, ponieważ „Visa RB ma takie samo zawieszenie jak w zeszłym roku i wydaje się, że nie występują w nim żadne problemy. Musimy więc zrozumieć, czy wprowadziliśmy coś takiego”. Zwraca uwagę, czy pewne ulepszenia nie wpływają na wydajność samochodu podczas skoków, co nie miało miejsca w takim samym stopniu w 2023 roku, kiedy wszystko toczyło się po szynach.