25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Rebeldi”: nowe wypowiedzi Sergio Mayera Mori pozostawiają go poza serią? | pomiń wpis

standardowo

wiedzieć więcej

W rozmowie z meksykańskim portalem rozrywkowym i Twierdził, że jest obojętny wobecserialu, w którym zagrał, którego pierwszy sezon miał premierę na początku stycznia w . Syn Barbary Morey wyjaśnił, że jedynym zainteresowaniem, które skłoniło go do udziału w meksykańskich powieściach, była ekonomia, ponieważ „musiał pracować”, aby zapłacić za swoją pięcioletnią córkę.

Każda matka Mayer Morey Pojawili się kilka miesięcy po tym, jak niektóre niefortunne wypowiedzi 23-latka ujawniły, że „nienawidzi” muzyki Rebeldiego.

„Tak, robię projekt, tak, robię RBD… Tak, muszę je śpiewać (piosenki) na podstawie umowy, ale nienawidzę RBD… Nie lubię piosenek, nigdy tego nie widziałem… To jest rzeczywistość” wyjaśnił Sergio Mayer Więcej w maju 2021, wyzwalając gniew sporej grupy fanów meksykańskiego zespołu.

Kilka godzin później Mayer Mori musiał przeprosić za uwagi i wykorzystał w tym celu swoje konto na Instagramie.

Chciałbym przeprosić wszystkich fanów Rebelde i moich kolegów z tego projektu. Bardzo mi przykro z powodu tego, co się stało. Myliłem się w wyrażaniu siebie tak, jak to zrobiłem i bardzo przepraszam, że cię zraniłem. Obiecuję uczyć się od ciebiepisał w tym czasie.

Sergio Mayer Więcej
Sergio Mayer Więcej

Zobacz też: „Rebelde”: Sergio Mayer, kontrowersyjny syn Barbary Mori, która występuje w serialu

Co teraz powiedział?

W poprzednich komentarzach Mayera Moreya do Quinna powiedział:Będę z tobą szczery w stu procentach. Nie chcę brzmieć obojętnie ani nic innego, ale nie jestem fanem żadnego problemu z serią. Z wielką przyjemnością i wielką wdzięcznością zrobiłem to, co miałem do zrobienia, wykonałem swoją pracę jako aktor i w ogóle, ale poza tym nie ma wrażenia ani oczekiwania niczego, ponieważ moje priorytety są inne”.

Sergio Mayer Mori w scenie z "Buntownik".  Zdjęcie: Netflix
Sergio Mayer Mori w scenie z filmu „Rebelde”. Zdjęcie: Netflix

W kolejnej chwili rozmowy aktor, który gra Estebana Torresa w „Rebelde” wyjaśnił: „Musiałem pracować, bo moja córka ma pięć lat, jest w szkole i potrzebuje różnych rzeczy… Tak, lekcje baletu, a co jeśli to impreza wigilijna czy cokolwiek, i aby móc wnieść swój wkład finansowo, szukałem obsady, ponieważ nie zapłaciłem jeszcze za moją muzykę”.

Kiedy zostałem (w Buntownik), byłam bardzo wdzięczna, że ​​dali mi możliwość, niezależnie od nazwy projektu, ważne jest to, że mam pracę i dzięki temu mogłam opłacić szkołę mojej córki, byłam w stanie dać jej jej impreza i wszystko, czego szukałem ”.

Meyer Morey powiedział również, że koncentruje się na swojej karierze wokalnej i chociaż jest wdzięczny za możliwość uczestniczenia w serialu, skupia się na swoich osobistych projektach.

„To było wspaniałe doświadczenie”, powiedział, „ale bardziej martwi mnie to, co stanie się z moim albumem, jak zacznie się seria i moje osobiste projekty”.

Czy będzie kontynuowane w drugim sezonie?

Dwa dni temu był częścią obsady.BuntownikI potwierdził odnowienie serii na drugi sezon podczas wydarzenia o nazwie „Wszyscy jesteśmy buntownikami”. Ale wielkim nieobecnym na tym spotkaniu był Mayer Morey.

Pod przewodnictwem wpływowego Pedro Luisa Figueiry (La Divaza) aktorzy Azul Guaita, Sergio Mayer Mori, Franco Masini, Selene, Alejandro Puente, Giovanna Grigio, Jerónimo Cantillo i Andrea Chaparro podzielili się swoimi doświadczeniami na planie, podzielili się niepublikowanymi materiałami i potwierdzili nowa odsłona „Rebelde”.”. Dodatkowo w drugim sezonie wprowadzili meksykańskiego muzyka Saca jako nowego członka obsady.

Należy zauważyć, że Sergio Mayer Mori nie mógł wziąć udziału w wyżej wymienionym wydarzeniu, ponieważ przebywa obecnie w Hiszpanii. Według różnych mediów aktor postanowił przenieść się do Hiszpanii, aby realizować własne projekty. Niedawno udostępnił zdjęcie swojej mamie, aktorce Barbarze Murray.

Jeśli chodzi o jej kontynuację w serialu, ani Netflix, ani Sergio niczego nie potwierdziły ani nie zaprzeczyły. Szczegółem, który może przyciągnąć uwagę i ujawnić coś z drugiego sezonu, jest najnowszy post, który Saak opublikował na swoim Instagramie. W tym widzimy część męskiej obsady serialu, w tym Mayera Mori.

Czy to może być zdjęcie z sesji zdjęciowej drugiego sezonu? Nie zostało to jeszcze potwierdzone. Trzeba jednak wziąć pod uwagę wypowiedzi Sergio Mayera, który zapowiedział program w grudniu ubiegłego roku Montes i Joe Że jego syn wyjechał do Hiszpanii na sześć miesięcy, aby rozpatrzyć swoje hiszpańskie obywatelstwo, ponieważ jego dziewczyna jest obywatelką kraju europejskiego.

Potwierdził również, że Meyer Morey nagra trzeci sezon „Rebelde”. „Jego dziewczyna jest Hiszpanką, on ją przetwarza i chce uzyskać tam obywatelstwo, aby kontynuować pracę, a on robi trzeci sezon (serialu) i wróci do Meksyku za cztery lub pięć miesięcy” – powiedział.

Dany

pierwszy sezon „BuntownikDostępne w Netflix.

Śledź wprowadzenie JUMP na Instagramie

Możesz być zainteresowany

READ  Tom Hanks włamuje się na wesele, na którym dwie kobiety biorą ślub