18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rebecca de Alba i Susana Zabaleta wypowiedziały się na temat Ines Gomez Montt, oskarżonej o pranie brudnych pieniędzy.

Liderzy zespołów zostali zaproszeni do „La Saga” (zdj.: Instagram / @susanazabaleta / @rebeccadealba)

2 tygodnie temu zostało ogłoszone Ines Gomez Mont oskarżony o przestępczość zorganizowaną i pranie pieniędzy, Ma nakaz aresztowania z mężem Victorem Alvarezem Bugą. Oba są wymagane przez Urząd Prokuratora (FGR); Według niektórych mediów kierowca jest uciekinierem w Stanach Zjednoczonych.

Po kilku dniach bez znajomości wpływu byłego gospodarza programów takich jak wyzysk I Powiedz mi teraz! Trzej jego koledzy ze środowiska artystycznego oskarżonego wypowiadali się na temat sprawy, która zaskoczyła opinię publiczną, zwłaszcza z powodu kwoty milionera, którą wyznaczono dla Gomeza Monta.

był na wystawie epickiProwadzony przez Adelę Micah, gdzie Susana Zbaleta i Rebecca de Alba spotkały się i rozmawiały o kwestii medialnej: „Zawsze mnie zaskakiwała i nigdy nie przestała mnie zadziwiać swoimi zdjęciami i uważaj, kocham szmaty, ale…” zaczęła Misha, odnosząc się do zamiłowania pozwanego do mody i wygórowanych cen.

Różne media spekulują, że para ukrywa się w USA (Zdjęcie: Instagram / @inesgomezmont)
Różne media spekulują, że para ukrywa się w USA (Zdjęcie: Instagram / @inesgomezmont)

– Och, ty draniu, nawet jej nie znam – powiedziała Susana Zabaleta. De Alba powiedział o ostatnich przypadkach tego samego przestępstwa w rozrywce, takich jak Laura Bozzo i Gloria Trevi, które również mają skargi dotyczące uchylania się od płacenia podatków.

Kierowcy żartowali, ile dzieci ma Ennis, ale podkreślali, że sytuacja jest bardzo krytyczna. „Kupił nawet Chateau de la Cher od mojego towarzysza. Ten dom też jest po naszej stronie, wszyscy musimy się do niego dostać – zażartowała Susanna.

„To, co się dzieje, to to, że widzimy ludzi, ale ich nie znamy. W jej własnym przypadku nigdy nie przestaje mnie zdumiewać, że nie jest jedyna, są przypadki tu i na wskroś, ludzi, których nawet nie znasz, ale widzisz i myślisz, że to się nigdy nie zdarzy… Tak jest – odpowiedział de Alba. „Być zrobione ze strumienia wełny przez noc”powiedział Micheasz.

Rebecca De Alpo nie ukrywała swojego zaskoczenia w związku z problemami rozrywkowymi związanymi z uchylaniem się od płacenia podatków (Zdjęcie: Instagram/@masterchefmx)
Rebecca De Alpo nie ukrywała swojego zaskoczenia w związku z problemami rozrywkowymi związanymi z uchylaniem się od płacenia podatków (Zdjęcie: Instagram/@masterchefmx)

Susana Zbaleta zrobiła osobistą notatkę: „Słuchaj, jeśli to udowodnią… dzieje się tu coś, o czym musimy porozmawiać i powiedzieć, Grid: Wszyscy w Meksyku są winni, dopóki nie udowodni się, że jest inaczejPrawo mówi inaczej w prawie wszystkich częściach świata. Myślę, że trzeba będzie zobaczyć, jak to sprawdzą, myślę z bólem…”

READ  Dzień, w którym Enrique Iglesias załamuje się w CRY po odejściu Julio Iglesiasa i jego rodziny

Od zeszłego piątku, 10 września, ogłoszono Ines Gomez Mont i jej mąż Victor Manuel Alvarez Boga Rzekomo przeprowadzali operacje z wykorzystaniem zasobów nielegalnego pochodzenia i zostały rozbudowane Nakaz aresztowania dla niego.

Prokuratura Specjalna do Badania Przestępczości Zorganizowanej (SEIDO), prowadzący sprawę, ma raport stwierdzający, że Para opuściła Meksyk Przez kilka miesięcy, więc będą pełnili służbę Uciekinierzy.

Susanna zasugerowała, że ​​jeśli Ines byłaby winna, musiałaby zostać ukarana (fot. Quartoscuro)
Susanna zasugerowała, że ​​jeśli Ines byłaby winna, musiałaby zostać ukarana (fot. Quartoscuro)

Chociaż szacuje się, że przekazali około 3 miliardów pesos (ponad 149 milionów dolarów) z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Z siecią firm-przykrywek powiązanych z Alvarez Buga I były nadawca wyzyskPrzeciw obu z nich toczy się kilka śledztw.

Jednak w miarę upływu godzin była prezenterka telewizyjna wysłała wiadomość ze swojego konta na Instagramie, w której potwierdziła, że ​​nie wiedziała o rzekomym nakazie aresztowania przeciwko niej ani o szczęśliwych dowodach, na których się opiera.

Tym, którzy przesłali wyrazy wsparcia, z całego serca dziękuję. Wiedz, że czekamy, aby stawić czoła temu procesowi i skorzystać ze wszystkich naszych praw”.

Czytaj: